Robot Planetarny Tefal Flex Whisk

W magazynie
1 199,00 zł lub 239 600 pkt
67,14 zł x 20 rat 0.6% RRSO
Sprawdź jak duży rabat mogą zapewnić Ci punkty VITAY.
i
Robot planetarny Tefal QB516G38. Znakomite codzienne robienie ciast! Robot planetarny Tefal QB516G38 pomaga w łatwym codziennym przygotowywaniu domowych wypieków, aby zachwycić całą rodzinę. Dzięki zestawowi do wypieków składającemu się z unikalnej i opatentowanej trzepaczki Flex, ubijaka odlewanego ciśnieniowo i haka do ciasta, sukces jest gwarantowany za każdym razem! Dzięki silnikowi o mocy 1100 W i misce o pojemności 4,6 l można uzyskać do 1,8 kg masy ciasta.
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.
 

Robot planetarny Tefal QB516G38

ikona

Znakomite codzienne robienie ciast!

Robot planetarny Tefal QB516G38 pomaga w łatwym codziennym przygotowywaniu domowych wypieków, aby zachwycić całą rodzinę. Dzięki zestawowi do wypieków składającemu się z unikalnej i opatentowanej trzepaczki Flex, ubijaka odlewanego ciśnieniowo i haka do ciasta, sukces jest gwarantowany za każdym razem! Dzięki silnikowi o mocy 1100 W i misce o pojemności 4,6 l można uzyskać do 1,8 kg masy ciasta.

 

Robot planetarny Tefal QB516G38 widok na robota planetarnego pod skosem w lewo oraz na wypieki stojące dookoła niego
ikona

Wyjątkowa technologia Flex Whisk. Ruch planetarny

Zaprojektowana z myślą o funkcjonalności, trzepaczka Flex Whisk z łatwością dosięga dna miski. W mgnieniu oka ubije wszystkie płynne składniki i nada im niezwykle lekką konsystencję. Planetarny ruch głowicy miksera i narzędzia do wyrabiania ciasta pozwalają dotrzeć do wszystkich zakamarków misy, co zapewnia zawsze gładką i jednolitą masę. Przygotowuj ciasta przy pomocy robota planetarnego Tefal QB516G38 w mgnieniu oka!

 

Robot planetarny Tefal QB516G38 pod skosem w lewo oraz akcesoria obok niego
ikona

Pojemna misa (4,6 l) z poręcznym pionowym uchwytem

Dzięki dużej (aż 4,6 l) pojemności misy możesz ubić jednocześnie 10 białek jaj, przygotować ciasto na nawet 40 babeczek, czy 3 duże pizze. Poręczny, duży pionowy uchwyt sprawia, że praca z robotem planetarnym Tefal QB516G38 jest jeszcze prostsza! Ciesz się gotowaniem z marką Tefal.

 

Robot planetarny Tefal QB516G38 pod skosem w lewo
ikona

Akcesoria ułatwiające gotowanie

Robot planetarny Tefal QB516G38 zawiera chronioną patentem trzepaczkę Flex do lekkich mas, odlewane mieszadło do ciasta oraz odlewany hak do wyrabiania ciężkich ciast. Dołączona maszynka do mielenia mięsa ma w zestawie dwa sitka ze stali nierdzewnej do mielenia na średnio i grubo. Dzięki 4 wymiennym końcówkom ze stali nierdzewnej do krojenia (cienko, grubo) oraz krojenia frytek szybko zrobisz ulubione przekąski. Blenduj smoothie ze świeżych owoców, ubijaj ciasto na naleśniki, ciesz się zupami na gorąco lub zimno i innymi potrawami.

 

Robot planetarny Tefal QB516G38 widok na robota z założoną końcówką do krojenia oraz na pokrojonego ogórka w misce i pozostałe dania stojące w tle
Opis
Producent PR Tefal
Moc 1100 W
Sterowanie Mechaniczne
Pojemność zbiornika 4.6 l
Kolor czerwony
Ilość stopni prędkości 8
Rodzaj Robot planetarny
Tryb pulsacyjny Tak
Pojemnik do miksowania Tak
Dołączone wyposażenie Mieszadło do ciasta, hak do wyrabiania ciężkich ciast, foremki do wypieków, trzepaczka Flex, misa, kilelich do blendera, 4 wymienne końcówki ze stali nierdzewnej do krojenia, maszynka do mielenia mięsa
Funkcje dodatkowe mielenie, mieszanie, miksowanie, rozdrabnianie, ubijanie, ucieranie, wyrabianie ciasta
Waga WG 7.66 kg
Wysokość WS 37.5 cm
Szerokość SZ 37.2 cm
Głębokość GŁ 57.2 cm
Dodatkowe informacje DI Technologia Flex Whisk
Gwarancja 24 miesiące
20 x 0.6%
Kwota kredytu
Pierwsza wpłata
Liczba rat
2 Liczba rat
x
0,00 zł Wysokość raty
%
%
%
%
%
%
Szczegóły finansowe wskazanej propozycji:
Całkowita kwota kredytu 500,00 zł
Całkowita kwota do zapłaty 0,00 zł
Całkowity koszt kredytu 0,00 zł
Prowizja 0,00 zł
Stopa oprocentowania stała 0,00 %
Odsetki 0,00 zł
RRSO 0,00 %
Rozwiń szczegóły
To Top