Robot sprzątający Ariete 2718/31

Czasowo niedostępne
Robot sprzątający Ariete 2718/31 XClean Biały. Twój nowy pomocnik w odkurzaniu Usiądź wygodnie i pozwól automatycznemu odkurzaczowi Ariete posprzątać Twój dom! Przekonaj się, że XClean to Twój najlepszy pomocnik w domu. Zastosowane technologie umożliwiają robotowi dokładne odkurzenie Twojej życiowej przestrzeni, nie pomijając nawet trudno dostępnych miejsc.
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.
 

Robot sprzątający Ariete 2718/31 XClean Biały

ikona

Twój nowy pomocnik w odkurzaniu

Usiądź wygodnie i pozwól automatycznemu odkurzaczowi Ariete posprzątać Twój dom! Przekonaj się, że XClean to Twój najlepszy pomocnik w domu. Zastosowane technologie umożliwiają robotowi dokładne odkurzenie Twojej życiowej przestrzeni, nie pomijając nawet trudno dostępnych miejsc. XClean to inteligentne urządzenie, które samodzielnie odkurzy wszystkie powierzchnie, uwalniając Twój dom od kurzu, sierści i drobnoustrojów. Wybierz jeden z trybów odkurzania i ciesz się lśniącymi podłogami! Robot sprzątający Ariete 2718/31 XClean wyposażony został w bardzo wydajną baterię litową o pojemności 2400 mAH, która zapewnia nawet do 120 minut samodzielnego odkurzania! Po zakończonym cyklu sprzątania, urządzenie automatycznie wraca do bazy ładującej i po niespełna czterech godzinach jest znów gotowe do pracy! XClean to nie tylko odkurzacz. Wyjątkowy design pasuje do każdego wnętrza i podkreśla jego wyjątkowość.

 

Robot sprzątający Ariete 2718/31 XClean widok na robota sprzątającego pod kanapą
ikona

Precyzja działania w ciszy

Robot sprzątający Ariete 2718/31 XClean oprócz swojej dużej skuteczności w sprzątaniu, jest niezwykle cichy. Może być więc używany o każdej porze dnia i nocy, bez zakłócania Twojego spokoju i codziennych zajęć. Jeśli jednak chcesz, by odkurzacz rozpoczął pracę po Twoim wyjściu z domu, wystarczy, że ustawisz harmonogram sprzątania poprzez opóźnienie startu. Odkurzanie nie stanowi dla robota XClean żadnego problemu. Porusza się po domu, usuwając zanieczyszczenia bardzo dokładnie nawet z pozornie niedostępnych miejsc dzięki dużej sile ssania i specjalnie zaprojektowanym bocznym szczotkom.

 

Robot sprzątający Ariete 2718/31 XClean widok na robota od boku
ikona

Sprząta bez przeszkód!

XClean poradzi sobie z każdą przeszkodą – wszystko to za sprawą zainstalowanych czujników antykolizyjnych oraz czujników wysokości, które pozwalają na inteligentne sprzątanie. Robot sprzątający Ariete 2718/31 XClean nie spadnie ze schodów, ominie przeszkody, nie obije mebli i bez żadnego problemu przejedzie przez próg, czy wjedzie na dywan lub matę w pokoju dziecięcym – kontynuując przy tym samodzielne odkurzanie.

 

Robot sprzątający Ariete 2718/31 XClean widok na robota od góry obok zejścia na schody
ikona

Pełna zdalna kontrola

Dla Twojej pełnej wygody i komfortu, możesz sterować odkurzaczem za pomocą intuicyjnego pilota. Robot sprzątający Ariete 2718/31 XClean posiada również czytelny wyświetlacz LED oraz możliwość uruchamiania trybów sprzątających bezpośrednio na urządzeniu. Po zakończeniu sprzątania, robot wraca do bazy ładującej, która dba o kondycję i żywotność baterii.

 

Robot sprzątający Ariete 2718/31 XClean widok na robota od góry na podłodze oraz na pilot trzymany w dłoni
Opis
Producent PR Ariete
Rodzaj Robot sprzątający
Regulacja mocy 4 programy
Zasięg pracy 120 min
Czas pracy baterii 120 min
Pojemność pojemnika na kurz 0,3 l
Sposób parkowania Automatyczny powrót do bazy
Wirtualna ściana WŚ Nie
Wi-fi Nie
Pojemność zbiornika 0,3 l
Poziom hałasu 65 dB
Mopowanie Nie
Czas ładowania 3-4 godziny
Filtr HEPA
Dominujący kolor Biały
Szerokość 300 mm
Wysokość 75 mm
Głębokość 300 mm
Waga 2.3 kg
Gwarancja 24 miesiące
To Top