Robot sprzątający iRobot Roomba Combo

Czasowo niedostępne
Robot sprzątający iRobot Roomba Combo odkurzająco-mopujący Moc, precyzja i wydajność Aby skutecznie wyręczyć Cię w sprzątaniu, Roomba Combo® wykorzystuje specjalnie wyprofilowaną szczotkę główną w kształcie „V", dużą moc ssącą i szczotki do sprzątania w narożnikach i przy krawędziach. Robot sprzątający iRobot Roomba Combo odkurzająco-mopujący jednocześnie myje podłogi, używając nakładki mopującej o specjalnej strukturze. Czyste i świeże podłogi każdego dnia Usuwa kurz i brud przy użyciu szczotki do odkurzania w kształcie litery V, 2 szczotek do sprzątania przy krawędziach oraz dużej mocy ssącej.
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.

Robot sprzątający iRobot Roomba Combo odkurzająco-mopujący

ikona

Moc, precyzja i wydajność

Aby skutecznie wyręczyć Cię w sprzątaniu, Roomba Combo® wykorzystuje specjalnie wyprofilowaną szczotkę główną w kształcie „V", dużą moc ssącą i szczotki do sprzątania w narożnikach i przy krawędziach. Robot sprzątający iRobot Roomba Combo odkurzająco-mopujący jednocześnie myje podłogi, używając nakładki mopującej o specjalnej strukturze.

Robot sprzątający iRobot Roomba Combo odkurzająco-mopujący widok na łączność wifi
ikona

Czyste i świeże podłogi każdego dnia

Usuwa kurz i brud przy użyciu szczotki do odkurzania w kształcie litery V, 2 szczotek do sprzątania przy krawędziach oraz dużej mocy ssącej. Szczotki do sprzątania przy krawędziach usuwają kurz i brud wzdłuż ścian i w narożnikach. Możesz dostosować moc sprzątania w zależności od potrzeb za pomocą 2 trybów odkurzania oraz 3 trybów mopowania. Robot sprzątający iRobot Roomba Combo odkurzająco-mopujący mopuje przy użyciu nakładki o specjalnej strukturze, która dzięki elektronicznej pompie przepływu wody, utrzymywana jest w stałym nawilżeniu by dokładnie zmywać podłogi.

Robot sprzątający iRobot Roomba Combo odkurzająco-mopujący widok na aspekty robota
ikona

Sprzątanie, które wyprzedza Twoje potrzeby

Robot sprzątający iRobot Roomba Combo odkurzająco-mopujący poznaje Twoje nawyki i na ich podstawie tworzy personalizowane harmonogramy sprzątania. Sugeruje także dodatkowe odkurzanie i mycie podłóg w okresie pylenia roślin lub linienia zwierząt domowych.

Robot sprzątający iRobot Roomba Combo odkurzająco-mopujący pokazany robot prawy skos
ikona

Jednoczesne odkurzanie i mopowanie

Twoje marzenie o czystym domu może w końcu się spełnić! Robot sprzątający iRobot Roomba Combo odkurzająco-mopujący wykorzystuje szczotkę do odkurzania w kształcie litery V, 2 szczotki do sprzątania przy krawędziach oraz dużą siłę ssącą, jednocześnie mopując podłogi przy użyciu nakładki o specjalnej strukturze, która dzięki elektronicznej pompie przepływu wody, utrzymywana jest w stałym nawilżeniu.

Robot sprzątający iRobot Roomba Combo odkurzająco-mopujący pokazany zaparkowany robot
Opis
Producent PR iRobot
Moc ssąca Nie dotyczy
Rodzaj Do podłóg
Regulacja mocy 3 programy
Zasięg pracy do 8 metrów
Czas pracy baterii 110 minut
Pojemność pojemnika na kurz 450ml
Sposób parkowania Automatyczny powrót do bazy
Wirtualna ściana WŚ Nie
Wi-fi Tak
Pojemność zbiornika 335 ml
Poziom hałasu 64 dB
Mopowanie Tak
Czas ładowania 240 min
Filtr HEPA
Dominujący kolor Srebrny
Szerokość 35,1 cm
Wysokość 35.6 cm
Głębokość 8.2 cm
Waga 3.2 kg
Gwarancja 24 miesiące
To Top