Robot sprzątający iRobot Roomba i6

Czasowo niedostępne
Robot sprzątający iRobot Roomba i6 z Wi-Fi. Inteligentniejszy sposób na sprzątanie. Robot sprzątający iRobot Roomba i6 z Wi-Fi doskonale poradzi sobie ze sprzątaniem każdego rodzaju powierzchni w Twoim domu - zarówno twardych podłóg, jak i miękkich dywanów. Wyposażony jest w 3-stopniowy system sprzątania, składający się z 10x większej mocy ssącej*, szczotki bocznej do sprzątania w narożnikach i przy krawędziach oraz 2 gumowych szczotek głównych do wszystkich powierzchni, w które nie wplątują się włosy ani sierść zwierząt.
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.
 

Robot sprzątający iRobot Roomba i6 z Wi-Fi

ikona

Inteligentniejszy sposób na sprzątanie

Robot sprzątający iRobot Roomba i6 z Wi-Fi doskonale poradzi sobie ze sprzątaniem każdego rodzaju powierzchni w Twoim domu - zarówno twardych podłóg, jak i miękkich dywanów. Wyposażony jest w 3-stopniowy system sprzątania, składający się z 10x większej mocy ssącej*, szczotki bocznej do sprzątania w narożnikach i przy krawędziach oraz 2 gumowych szczotek głównych do wszystkich powierzchni, w które nie wplątują się włosy ani sierść zwierząt.

 

Robot sprzątający iRobot Roomba i6 z Wi-Fi frontem i podstawowe funkcje
ikona

Grunt to gruntowne odkurzanie

Wykorzystując unikalną inteligencję stworzoną wyłącznie na potrzeby urządzeń firmy iRobot, robot sprzątający iRobot Roomba i6 z Wi-Fi uczy się układu Twojego domu, aby precyzyjnie sprzątać powstające zabrudzenia, takie jak okruchy pod kuchennym stołem. Samodzielnie skierujesz go także w określone miejsca, jednym poleceniem wydanym za pośrednictwem asystenta głosowego lub przy użyciu aplikacji. Twoje marzenie o czystym domu może w końcu się spełnić! Robot Roomba i6 wykorzystuje 3-stopniowy system sprzątania, zaawansowane czujniki oraz technologię Dirt Detect, aby Twoje podłogi zawsze lśniły czystością. Robot zawsze ukończy zadanie sprzątania dzięki funkcji ładowania i wznawiania pracy - kiedy akumulator będzie bliski rozładowania, Roomba i6 wróci do stacji w celu ładowania, a następnie wznowi sprzątanie w miejscu, w którym je przerwał. Skreśl z listy zadań odkurzanie i mopowanie. Robot odkurzający Roomba wykorzystuje zaawansowaną technologię Imprint Link do koordynacji pracy robota odkurzającego Roomba oraz robota mopującego Braava jet m6. Najpierw odkurza Roomba, a następnie, po skończonej pracy, Braava zaczyna mopowanie, gruntownie sprzątając podłogi w Twoim domu, bez żadnego wysiłku i nadzoru z Twojej strony. Im częściej używasz robota, tym lepiej sprząta. Roomba i6 pozna Twoje nawyki i na ich podstawie stworzy personalizowane harmonogramy, a także zasugeruje dodatkowe sprzątanie w okresie pylenia roślin lub linienia zwierząt domowych.

 

Robot sprzątający iRobot Roomba i6 z Wi-Fi odkurzanie przy regale
ikona

Moc, precyzja i wydajność

Aby skutecznie wyręczyć Cię w sprzątaniu, robot sprzątający iRobot Roomba i6 z Wi-Fi wykorzystuje wydajny, 3-stopniowy system sprzątania, który obejmuje 10x większą moc ssącą (w porównaniu z modelami Roomba serii 600), 2 gumowe szczotki główne oraz szczotkę boczną. Dzięki ruchomej głowicy czyszczącej robot dostosuje się do wszystkich rodzajów powierzchni, a szczotka boczna sprawi, że poradzi sobie z narożnikami i krawędziami.

 

Robot sprzątający iRobot Roomba i6 z Wi-Fi funkcje
ikona

Elegancki design, pełna funkcjonalność

Robot sprzątający iRobot Roomba i6 z Wi-Fi stanie się obowiązkowym wyposażeniem Twojego domu. Symbolizując nowoczesność i dbałość gospodarza o porządek, przyciągnie wzrok odwiedzających. Firma iRobot zapewnia dostępność oryginalnych części i akcesoriów do swoich robotów. Dzięki możliwości wymiany części eksploatacyjnych, takich jak szczotki czy filtry, robot będzie gruntownie odkurzał Twoje podłogi przez długie lata.

 

Robot sprzątający iRobot Roomba i6 z Wi-Fi w stacji dokującej
Opis
Producent PR iRobot
Moc ssąca 10x większa w porównaniu z serią 600
Rodzaj robot sprzątający
Regulacja mocy Automatyczna
Zasięg pracy Bezprzewodowy
Czas pracy baterii 75 min
Pojemność pojemnika na kurz 400ml
Sposób parkowania Stacja dokująca
Wirtualna ściana WŚ Tak
Wi-fi Tak
Pojemność zbiornika 400 ml
Poziom hałasu 68 dB
Mopowanie Nie
Czas ładowania 180 min
Filtr AeroForce
Dominujący kolor czarny
Szerokość 34 cm
Wysokość 9,2 cm
Głębokość 34 cm
Waga 3,4 kg
Gwarancja 24 miesiące
To Top