Samochodowy uchwyt grawitacyjny Baseus Osculum do telefonu Czarny

Czasowo niedostępne
Baseus Osculum to grawitacyjny uchwyt, który zagwarantuje bezpieczeństwo sprzętu. Konstrukcja w kształcie trójkąta zapewnia wyjątkową stabilność podczas jazdy, a zagięte uściski gwarantują mocne trzymanie. Dzięki automatycznej blokadzie, urządzenie jest łatwe w obsłudze. Wystarczy odłożyć na niego telefon, by ramiona zamknęły się samoczynnie. Uchwyt bez problemu obsłużysz jedną ręką.
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.
 
ikona

Baseus Osculum

To grawitacyjny uchwyt, który zagwarantuje bezpieczeństwo sprzętu. Konstrukcja w kształcie trójkąta zapewnia wyjątkową stabilność podczas jazdy, a zagięte uściski gwarantują mocne trzymanie. Dzięki automatycznej blokadzie, urządzenie jest łatwe w obsłudze. Wystarczy odłożyć na niego telefon, by ramiona zamknęły się samoczynnie. Uchwyt bez problemu obsłużysz jedną ręką.

Baseus Osculum

ikona

Montaż

Pierwszy stopień przyssawki montujemy na szybie, natomiast drugi stopień można zamontować na desce rozdzielczej czy kokpicie. Uchwyt jest wielofunkcyjny, potrafi dostosować się do przekątnej ekranu w telefonie.

Montaż
ikona

Obrót 360 stopni

Możliwość regulacji o 360 stopni pokazuje jak praktyczny jest uchwyt, można używać go bez problemu w różnych autach na różnych powierzchniach y.

Obrót 360 stopni
Opis
Producent PR Baseus
Rodzaj Uchwyt samochodowy
Materiał Tworzywo sztuczne
Montaż Na desce rozdzielczej lub na szybie
Rozstaw ramion 6,3 – 8,8 cm
Kompatybilność Urządzenia o szerokości od 55 mm do 90 mm
Wymiary WM 12.7 x 5.08 x 5.08 cm
Kolor KO Czarny
Waga WG 120 g
Gwarancja 24 miesiące
Pozostałe informacje Wykończenie: plastik, TPE, ABS
To Top