Słuchawki Samsung Galaxy Buds 2 R177 onyx

W magazynie
619,00 zł lub 123 600 pkt
34,66 zł x 20 rat 0.6% RRSO
Sprawdź jak duży rabat mogą zapewnić Ci punkty VITAY.
i
Słuchawki Samsung Galaxy Buds 2 R177 onyx. Twój świat ma tyle do usłyszenia. Ciesz się dwudrożnymi, dynamicznymi głośnikami odtwarzającymi potężne głębokie basy i czyste wysokie tony.
Płatność tylko punktami programu
lojalnościowego vitay.pl
- załóż konto vitay.pl
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.
 

Słuchawki Samsung Galaxy Buds 2 R177 onyx

ikona

Twój świat ma tyle do usłyszenia

Ciesz się dwudrożnymi, dynamicznymi głośnikami odtwarzającymi potężne głębokie basy i czyste wysokie tony. Słuchawki Samsung Galaxy Buds 2 R177 onyx oferują doskonałe wyważenie i wysoką jakość dźwięku, by wzbogacić Twoje słuchowe doznania. Poczuj się tak, jakbyś był w centrum źródła dźwięku. Trzy mikrofony i wbudowana jednostka wychwytująca głos sprawiają, że połączenia są czystsze, a oparte na maszynowym uczeniu się rozwiązanie wyłapuje i usuwa niechciane dźwięki, byś mógł łatwiej dzielić się swoim światem z rodziną i przyjaciółmi. Obły, lekko wypukły kształt słuchawek minimalizuje zakłócenia powodowane wiatrem, co dodatkowo zwiększa wyrazistość rozmów prowadzonych na zewnątrz.

 

Słuchawki Samsung Galaxy Buds 2 R177 onyx pokazana lewa słuchawka w uchu
ikona

Wybierz dźwięki, które chcesz słyszeć

Dwa mikrofony wykrywają hałas z otoczenia, a ANC blokuje niechciane dźwięki. Słuchawki mogą wygłuszyć nawet 98% hałasu w tle, byś mógł pozostać w pełni zanurzony w muzyce, grze, audiobooku czy ulubionym podcaście. 360 Audio sprawia, że ​​dźwięk jest wszędzie wokół Ciebie, a technologia Dolby Head Tracking zapewnia niesamowite, trójwymiarowe wrażenia dźwiękowe. Dzięki Dolby Atmos dźwięk staje się wyjątkowo przestrzenny, pozwalając całkowicie zanurzyć się w nim - poczujesz, jak historia dzieje się przed tobą. Słuchawki Samsung Galaxy Buds 2 R177 onyx sprawiają, że Twoje dźwiękowe doznania są dokładnie takie, jak lubisz. Do wyboru masz aż sześć ustawień korektora (EQ), bez trudu znajdziesz więc idealne dla siebie, bogate brzmienie, w którym zanurzysz się z przyjemnością.

 

Słuchawki Samsung Galaxy Buds 2 R177 onyx ANC
ikona

Najlżejsze słuchawki dokanałowe, jakie dotychczas stworzyliśmy

Lekkie słuchawki Samsung Galaxy Buds 2 R177 onyx (każda słuchawka waży zaledwie 5 g) komfortowo trzymają się w uszach nawet najbardziej aktywnych użytkowników. Miękkie, elastyczne silikonowe nakładki dostępne są w trzech rozmiarach, byś znalazł te, które zapewnią Ci najlepsze możliwe wrażenia ANC. Znajdź rozmiar idealny dla siebie korzystając z menu “Test dopasowania słuchawek dousznych” w aplikacji Galaxy Wearable.

 

Słuchawki Samsung Galaxy Buds 2 R177 onyx pokazane słuchawki i etui ładujące
ikona

Długi czas odtwarzania – gdziekolwiek się wybierasz

Niezależnie od tego, czy oglądasz ulubiony serial, słuchasz kolejnych utworów ze swojej playlisty czy spędzasz czas na zewnątrz, słuchawki Samsung Galaxy Buds 2 R177 onyx sprawiają, że przez cały dzień możesz cieszyć się komfortem i pozostawać w kontakcie. Długo działająca bateria zapewnia do 5 godzin odtwarzania i kolejne 15 godzin dzięki w pełni naładowanemu etui. Dzięki Auto Switch łatwiej niż kiedykolwiek możesz przełączać się z jednego urządzenia Galaxy na inne. Bez użycia rąk możesz przejść z oglądania filmu na tablecie do odtwarzania muzyki na Galaxy Watch4. Galaxy Watch4 obsługuje ponadto Quick Buds Control 8 , dzięki czemu na zegarku możesz włączać i wyłączać ANC, a także sprawdzać pozostałą moc baterii.

 

Słuchawki Samsung Galaxy Buds 2 R177 onyx pokazana lewa słuchawka w uchu
Opis
Producent PR Samsung
Rodzaj RZ Douszne bezprzewodowe
Typ podłączenia Bezprzewodowa, Bluetooth
Typ słuchawek Dokanałowe
Cechy funkcjonalne Aktywna redukcja szumów (ANC)
Mikrofon Tak
Bluetooth Bluetooth 5.0
Regulacja głośności Nie
Zasięg działania/długość przewodu 10 m
Złącze USB
Kolor onyx
Składana konstrukcja SK nie
Kompatybilność KO Uniwersalne
Dołączone akcesoria DA wkładki douszne w różnych rozmiarach, etui ładujące, karta gwarancyjna, instrukcja obsługi, kabel do ładowania
Czas ładowania CŁ Do 1h
Maksymalny czas pracy 5 h
Zasilanie ZA Akumulatorowe
Wymiary 20,9 x 17 x 21,1 mm (słuchawki), 27,8 x 50 x 50,2 mm (etui)
Waga 5 g (słuchawki), 41,2 g (etui)
Gwarancja 12 miesięcy
Informacje dodatkowe ID Pojemność baterii (etui) 472 mAh
20 x 0.6%
Kwota kredytu
Pierwsza wpłata
Liczba rat
2 Liczba rat
x
0,00 zł Wysokość raty
%
%
%
%
%
%
Szczegóły finansowe wskazanej propozycji:
Całkowita kwota kredytu 500,00 zł
Całkowita kwota do zapłaty 0,00 zł
Całkowity koszt kredytu 0,00 zł
Prowizja 0,00 zł
Stopa oprocentowania stała 0,00 %
Odsetki 0,00 zł
RRSO 0,00 %
Rozwiń szczegóły
To Top