Saturator Brita SodaOne czarny · ORLEN VITAY
- 12%

Saturator Brita SodaOne czarny

W magazynie Wysyłamy w 24h
349,00 zł
305,00 zł lub 60 800 pkt
i
Sprawdź jak duży rabat mogą zapewnić Ci punkty VITAY.
Saturator Brita SodaOne czarny. Oszczędność miejsca i elegancki design Saturator Brita SodaOne wyprodukowany jest z wysokiej jakości stali nierdzewnej, a jego smukły kształt wpasowuje się w każdą kuchnię. Łatwe użycie, bez konieczności podłączenia do prądu: dodaj do swojej wody tyle gazu ile potrzebujesz, po prostu naciskając przycisk.
Płatność tylko punktami programu
lojalnościowego vitay.pl
- załóż konto vitay.pl
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.

Saturator Brita SodaOne czarny

ikona rozmiar

Oszczędność miejsca i elegancki design

Saturator Brita SodaOne wyprodukowany jest z wysokiej jakości stali nierdzewnej, a jego smukły kształt wpasowuje się w każdą kuchnię. Łatwe użycie, bez konieczności podłączenia do prądu: dodaj do swojej wody tyle gazu ile potrzebujesz, po prostu naciskając przycisk. Ekologiczna alternatywa dla wody butelkowanej: jeden cylinder może zastąpić aż do 60 jednorazowych butelek wody gazowanej. Kompatybilność z innymi cylindrami CO2: sodaONE działa również z wszystkimi innymi 425 g cylindrami CO2.

Saturator Brita SodaOne podczas użycia w domowej scenerii
ikona rozmiar

Gazowana woda za naciśnięciem przycisku

Dzięki Brita SodaOne możesz zamienić wodę z kranu lub wodę przefiltrowaną w filtrze BRITA w świeżą wodę gazowaną. Oryginalny cylinder CO2 BRITA pozwoli Ci uzyskać aż 60 litrów świeżej, gazowanej wody. Urzadzenie działa bez prądu, więc z saturatora do wody można korzystać w dowolnym miejscu. SodaONE umożliwia indywidualny stopień nagazowania wody: woda gazowana tak, jak lubisz.

Saturator Brita SodaOne na wyspie kuchennej
ikona rozmiar

Smukła konstrukcja

Saturator Brita SodaOne jest wyjątkowo smukły i dlatego pasuje do każdego domu. 12,9 x 45,0 x 24,0 cm (szer. x wys. x gł.). Zestaw zawiera jedną butelkę PET bez BPA z elementami ze stali nierdzewnej i cylinder CO2 (do maks. 60 litrów wody). Wysokiej jakości butelka PET jest lekka o pojemności 1 litra wraz z dodatkami ze stali nierdzewnej.

Saturator Brita SodaOne zbliżenie na zdejmowaną kratkę ociekową
ikona rozmiar

Łatwy w użyciu

Wkręć cylinder, włóż napełnioną butelkę i naciśnij przycisk. Saturator Brita SodaOne jest łatwe do czyszczenia dzięki zdejmowanej dyszy i kratce ociekowej ze stali nierdzewnej czyszczenie urządzenia jest bardzo proste. Dzięki saturatorowi do wody Brita możesz znacznie zmniejszyć liczbę jednorazowych, plastikowych butelek, które trafią do kosza.

Saturator Brita SodaOne cały zestaw
Opis
Producent PR Brita
Rodzaj produktu RP Saturator
Kolor KO Czarny
Dodatkowe informacje DI Pojemność 1 litr; Wydajność naboju 60 litrów; Wymiary: 12,9 x 45,0 x 24,0 cm; Waga z opakowaniem 4 kg;
Gwarancja GW 24 miesiące
To Top