Siedzisko hamak Spokey

Czasowo niedostępne
Hamak brazylijski Spokey Etno. Marzysz o chwili relaksu? Rozwieś hamak w ogrodzie, na tarasie, balkonie lub nawet… w mieszkaniu! Krzesło brazylijskie Spokey ETNO to typ hamaka, który może zostać powieszony zarówno na gałęzi drzewa, jak i na właściwie zamontowanym haku do sufitu lub belki.
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.
 

Hamak brazylijski Spokey Etno

ikona

Bezpieczny i stabilny

Marzysz o chwili relaksu? Rozwieś hamak w ogrodzie, na tarasie, balkonie lub nawet… w mieszkaniu! Krzesło brazylijskie Spokey ETNO to typ hamaka, który może zostać powieszony zarówno na gałęzi drzewa, jak i na właściwie zamontowanym haku do sufitu lub belki. Dzięki temu możesz delektować się wypoczynkiem bez względu na pogodę i gdzie tylko masz ochotę! Wystarczy rozłożyć się wygodnie, zabrać ze sobą ulubioną książkę lub po prostu rozkoszować się wymarzonymi chwilami relaksu.

 

Hamak brazylijski Spokey Etno na białym tle
ikona

Komfortowy odpoczynek wewnątrz i na zewnątrz

ETNO to coś więcej niż zwykły hamak ogrodowy. To model brazylijski, który zajmuje znacznie mniej miejsca niż standardowe wersje, a przy tym jest niezwykle komfortowy. Został wykonany z naturalnych materiałów - bawełny, która jest bardzo miękka i przyjemna w dotyku oraz jest pewnością przepuszczalności powietrza. Ale to niejedyne zalety siedziska Spokey ETNO! Doskonale dopasowuje się do ciała i jednocześnie jest bardzo stabilny. Jego kolorystyka nada przestrzeni charakteru. Z takim krzesłem wiszącym każda chwila relaksu wskakuje na najwyższy poziom!

 

Hamak brazylijski Spokey Etno z bliższej perspektywy
ikona

Wytrzymały hamak brazylijski wykonany z naturalnych materiałów

Siedzisko brazylijskie Spokey ETNO posiada wzmocnioną konstrukcję - zastosowanie drewnianej belki podwyższa stabilność siedziska, a gruby materiał i odpowiednio mocne napięcie sznurków zapewnia wyjątkowy komfort i optymalne podparcie ciała. Dzięki temu wytrzymuje maksymalne obciążenie wynoszące aż 120 kg. Wymiary hamaka Spokey ETNO (80 x 100 cm) umożliwiają swobodny i komfortowy odpoczynek. Wystarczy zamontować go np. na drzewie lub do belki. Z takim leżakiem wiszącym każda chwila relaksu wskakuje na najwyższy poziom! Jego trwałość została potwierdzona testami SGS.

 

Hamak brazylijski Spokey Etno z bliższej perspektywy
Opis
Producent PRD Spokey
Typ produktu TPP hamak brazylijski
Przeznaczenie PRZ Do relaxu
Wysokość WSK 80 cm
Szerokość SZK 100 cm
Kolor KLR Niebieski
Gwarancja GWR 24 miesiące
To Top