Skakanka Spokey Pump · ORLEN VITAY
- 10%

Skakanka Spokey Pump

W magazynie Wysyłamy w 24h
38,99 zł
34,99 zł lub 6 798 pkt
i
Sprawdź jak duży rabat mogą zapewnić Ci punkty VITAY.
Skakanka łożyskowana Spokey PUMP PRO: posiada łożyska, dzięki którym linka nie plącze się w trakcie ćwiczeń, a sam ruch jest płynny i dynamiczny, umożliwia dostosowanie długości linki do wzrostu ćwiczącego w zaledwie kilka sekund, jest wyposażona w ergonomiczne rączki o antypoślizgowej strukturze, które znakomicie dopasowują się do dłoni i nie ślizgają się podczas treningu.
Płatność tylko punktami programu
lojalnościowego vitay.pl
- załóż konto vitay.pl
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.
 

Skakanka Spokey PUMP PRO z łożyskami

ikona

Ergonomiczne rączki

Skakanka łożyskowana Spokey PUMP PRO: posiada łożyska, dzięki którym linka nie plącze się w trakcie ćwiczeń, a sam ruch jest płynny i dynamiczny, umożliwia dostosowanie długości linki do wzrostu ćwiczącego w zaledwie kilka sekund, jest wyposażona w ergonomiczne rączki o antypoślizgowej strukturze, które znakomicie dopasowują się do dłoni i nie ślizgają się podczas treningu, posiada wyjmowane obciążniki do rączek (każdy po 130 g), z którymi uchwyty stają się cięższe, a ćwiczenia bardziej wymagające, to model wykorzystywany przez profesjonalistów.

 Skakanka Spokey PUMP PROzwinięta czerwona
ikona

Wyjątkowa konstrukcja

Spokey PUMP PRO to skakanka o wyjątkowej konstrukcji, jaką wykorzystują profesjonaliści, mistrzowie sztuk walki i bokserzy podczas treningów. Z dodatkowymi obciążeniami, które można swobodnie wyjmować z uchwytów, jest nieco cięższa niż standardowe modele, dlatego umożliwia przeprowadzanie jeszcze bardziej intensywnych ćwiczeń ze zwiększonym tempem skakania. Trening ze skakanką Spokey PUMP PRO aktywuje mięśnie całego ciała, ze szczególnym uwzględnieniem dolnych partii – łydek i ud oraz znacznie przyspiesza metabolizm, co przynosi niesamowite efekty! Dzięki takim ćwiczeniom można pozbyć się zbędnych kilogramów, wyszczuplić ciało i poprawić ogólną kondycję.

Skakanka Spokey PUMP PRO czarne rączki
ikona

Nowy wymiar ćwiczeń ze skakanką

Ze Spokey PUMP PRO każdy trening stanie się jeszcze bardziej komfortowy. To skakanka, której długość linki można dopasować do wzrostu ćwiczącego w zaledwie kilka sekund. Co więcej, nie potrzeba do tego żadnych dodatkowych narzędzi. Sama linka została wykonana ze stali, dzięki czemu charakteryzuje się maksymalną wytrzymałością. Trenując ze skakanką Spokey PUMP PRO poprawisz kondycję organizmu, koordynację ruchową, wzmocnisz mięśnie i pozbędziesz się zbędnych kilogramów.

Skakanka Spokey PUMP PRO zbliżenie na mechanizm obrotowy rączki
ikona

Trenuj jak profesjonaliści z wyjmowanymi obciążnikami

Skakanka bokserska Spokey PUMP PRO to model, z którym ćwiczenia będą nie tylko komfortowe, ale przede wszystkim efektywne. Z nią urozmaicisz codzienny trening, przeprowadzisz dynamiczne ćwiczenia ogólnorozwojowe i crossfitu. Posiada ergonomiczne uchwyty o antypoślizgowej strukturze, które znakomicie dopasowują się do dłoni i jednocześnie nie wyślizgują się w trakcie wykonywania podskoków. Ale to nie wszystko! PUMP PRO jest wyposażona w unikalny, profesjonalny system łożysk, z którym linki nie plączą się podczas treningu, a sam ruch jest niezwykle płynny i dynamiczny. Ponadto skakanka posiada wyjmowane odważniki do uchwytów (każdy waży 130 g), co sprawia, że rączka może być lekka lub ciężka i pozwala dostosować intensywność treningu do własnych potrzeb.

Skakanka Spokey PUMP PRO wyciągnięty ciężarek
Opis
Producent PRD Spokey
Rodzaj produktu RDP Skakanka z łożyskami
Przeznaczenie PRZ Trening
Materiał wykonania MTW uchwyty: aluminium pokryte PVC linka: stalowa
Waga WG Odważniki 2x 130 g
Wymiary WMR 300 cm
Kolor KLR Czarno - czerwony
Gwarancja GWR 12 miesięcy
Dodatkowe informacje DDI posiada łożyska
To Top