Słuchawki JBL QUANTUM 100 BLU niebieskie nauszne gamingowe

Czasowo niedostępne
Zestaw słuchawkowy JBL Quantum 100, wyposażony w funkcję JBL QuantumSOUND Signature, stawia cię w centrum akcji. Wygrywaj dzięki wciągającemu i precyzyjnemu dźwiękowi, który pozwala usłyszeć najdrobniejsze szczegóły i odczuć każdą eksplozję, odłączanemu mikrofonowi na wysięgniku z funkcją „voice focus” zapewniającą wyraźną komunikację, a także lekkim, komfortowym wkładkom z pianki z pamięcią kształtu.
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.
 

Słuchawki JBL Quantum 100 Niebieskie

ikona

Zgodność ze wszystkimi platformami do gier

Zmień swoją grę w wyjątkowe wydarzenie. Zestaw słuchawkowy JBL Quantum 100, wyposażony w funkcję JBL QuantumSOUND Signature, stawia cię w centrum akcji. Wygrywaj dzięki wciągającemu i precyzyjnemu dźwiękowi, który pozwala usłyszeć najdrobniejsze szczegóły i odczuć każdą eksplozję, odłączanemu mikrofonowi na wysięgniku z funkcją „voice focus” zapewniającą wyraźną komunikację, a także lekkim, komfortowym wkładkom z pianki z pamięcią kształtu. Odłączany mikrofon na wysięgniku zapewnia wyraźną komunikację z wieloma graczami, a piankowe wkładki z pamięcią kształtu umożliwiają wielogodzinną, komfortową grę. Dzięki zestawowi słuchawkowemu JBL Quantum 100 możesz liczyć na wyjątkowe wrażenia z gry.

 

Słuchawki JBL Quantum 100 obok konsoli do gier
ikona

Korzystając z JBL QuantumSOUND Signature, możesz znaleźć się w samym centrum gry

Od najcichszych kroków do najgłośniejszej eksplozji, JBL QuantumSOUND Signature czyni każdą scenę wyjątkową, a każdego gracza lepszym. Nasz legendarny dźwięk zapewnia najbardziej realistyczne otoczenie dźwiękowe umożliwiające uzyskanie przewagi nad przeciwnikiem w każdej bitwie. Ponadto lekki pałąk na głowę i piankowe wkładki z pamięcią kształtu zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić komfort nawet w trakcie najdłuższych sesji gier.

 

Słuchawki JBL Quantum 100 obok pada do ps4
ikona

Niech Twój głos będzie głośny i wyraźny

Zestaw słuchawkowy JBL Quantum 100 pozwala doskonale słyszeć towarzyszy broni i przeciwników. Odłączany mikrofon kierunkowy na wysięgniku z funkcją „voice focus” i wyciszaniem. Słuchawki JBL Quantum 100 są zatem najlepsze dla profesjonalnych graczy!

 

Słuchawki JBL Quantum 100 podłączony do pada
Opis
Producent PR JBL
Rodzaj RZ Nauszne przewodowe
Typ podłączenia Przewodowa
Typ słuchawek Nauszne
Cechy funkcjonalne Mikrofon
Mikrofon Tak
Bluetooth Nie
Regulacja głośności Tak
Zasięg działania/długość przewodu 1,2 m
Złącze Jack 3,5mm
Kolor niebieski
Składana konstrukcja SK nie
Pasmo przenoszenia 20 Hz – 20 kHz
Kompatybilność KO Uniwersalne
Dołączone akcesoria DA Zdejmowany mikrofon, piankowa osłona mikrofonu przed wiatrem
Czas ładowania CŁ Nie dotyczy
Maksymalny czas pracy Nie dotyczy
Zasilanie ZA Nie dotyczy
Wymiary 10.2 cm x 8.9 cm x 6.1 cm
Waga 220 g
Gwarancja 24 miesiące
Informacje dodatkowe ID Czułość mikrofonu : -42 [db]
To Top