Słuchawki Sony WI-C100W Bluetooth białe

Czasowo niedostępne
Słuchawki Sony WI-C100W białe. Pełen funkcji Bezprzewodowe słuchawki Sony WI-C100W białe są bardzo przystępne cenowo i oferują wiele funkcji, w tym długi czas pracy baterii, wysokiej jakości dźwięk, wodoodporną konstrukcję i zgodność z Sony
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.
 

Słuchawki Sony WI-C100W białe

ikona

Pełen funkcji

Bezprzewodowe słuchawki Sony WI-C100W białe są bardzo przystępne cenowo i oferują wiele funkcji, w tym długi czas pracy baterii, wysokiej jakości dźwięk, wodoodporną konstrukcję i zgodność z Sony - Aplikacja Headphones Connect. Ciesz się do 25 godzin nieprzerwanej muzyki. A jeśli Twoje słuchawki są na wyczerpaniu, 10-minutowe szybkie ładowanie zapewni Ci do 60 minut odtwarzania.

 

Słuchawki Sony WI-C100W białe pokazane słuchawki położone na stole z innymi rzeczami
ikona

Twój dźwięk, tak jak lubisz

Dostosuj dźwięk do swoich osobistych preferencji. Wybieraj spośród wielu ustawień wstępnych pasujących do gatunku muzyki, której słuchasz, lub twórz i zapisuj własne ustawienia wstępne za pomocą funkcji korektora w aplikacji Sony - Aplikacja Headphones Connect. Jedno proste naciśnięcie przycisku na słuchawkach Sony WI-C100W białych łączy Cię z asystentem głosowym smartfona, dzięki czemu możesz wyszukiwać wskazówki dojazdu, odtwarzać muzykę, komunikować się z kontaktami i nie tylko.

 

Słuchawki Sony WI-C100W białe pokazane słuchawki tyłem i bokiem
ikona

Stabilna łączność bezprzewodowa

Pożegnaj się ze splątanymi przewodami - dzięki technologii bezprzewodowej Bluetooth możesz połączyć się bezprzewodowo ze swoim urządzeniem i cieszyć się stabilnym, nieprzerwanym słuchaniem. Z IPX41klasą wodoodporności, zachlapania i pot nie zatrzymają słuchawek Sony WI-C100W białych dzięki czemu możesz dalej poruszać się w rytm muzyki.

 

Słuchawki Sony WI-C100W białe pokazana regulacja głośności
ikona

Wygodne dopasowanie

Dobrze wyważony kształt wokół szyi zapewnia stabilne dopasowanie, a obudowa dopasowuje się do kształtu ucha, zapewniając maksymalny komfort. Lekkie i przenośne słuchawki Sony WI-C100W białe mają elastyczny pałąk na kark, dzięki któremu można je jeszcze łatwiej wsunąć do torby, gdy jesteś w ruchu. Są łatwe w obsłudze dzięki przyciskom do odtwarzania i wstrzymywania, pomijania utworów i regulacji głośności, a także odbierania połączeń. Dla wygody przyciski zostały nawet przeprojektowane, a ich bardziej wyrazisty kształt ułatwia ich naciskanie.

 

Słuchawki Sony WI-C100W białe pokazane słuchawki w całości
Opis
Producent PR Sony
Rodzaj RZ Douszne bezprzewodowe
Typ podłączenia Bezprzewodowa
Typ słuchawek Dokanałowe
Cechy funkcjonalne Bluetooth
Mikrofon Tak
Bluetooth Bluetooth 5.0
Regulacja głośności Tak
Zasięg działania/długość przewodu 10 m
Złącze USB
Kolor biały
Składana konstrukcja SK nie
Pasmo przenoszenia 20 Hz - 20000 Hz
Kompatybilność KO Uniwersalne
Dołączone akcesoria DA Gumki w różnych rozmiarach
Czas ładowania CŁ 3h
Maksymalny czas pracy 25 h
Zasilanie ZA Akumulatorowe
Wymiary PRZETWORNIK AKUSTYCZNY 9 mm
Waga 20 g
Gwarancja 24 miesiące
Informacje dodatkowe ID Magnes neodymowy
To Top