Słuchawki XBLITZ UNI PRO 2 douszne, Bluetooth , czarne · ORLEN VITAY
- 2%

Słuchawki XBLITZ UNI PRO 2 douszne, Bluetooth , czarne

W magazynie Wysyłamy w 24h
76,99 zł
75,00 zł lub 14 800 pkt
i
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 70,00 zł Cena minimalna produktu z okresu ostatnich 30 dni
Sprawdź jak duży rabat mogą zapewnić Ci punkty VITAY.
Słuchawki Xblitz Uni Pro 2 bezprzewodowe. Naładuj wszędzie. Słuchawki Xblitz Uni Pro 2 bezprzewodowe możesz naładować nawet we własnej kieszeni! Etui na te słuchawki bezprzewodowe służy również za powerbank z pojemnym akumulatorem.
Płatność tylko punktami programu
lojalnościowego vitay.pl
- załóż konto vitay.pl
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.
 

Słuchawki Xblitz Uni Pro 2 bezprzewodowe

ikona

Naładuj wszędzie

Słuchawki Xblitz Uni Pro 2 bezprzewodowe możesz naładować nawet we własnej kieszeni! Etui na te słuchawki bezprzewodowe służy również za powerbank z pojemnym akumulatorem. Możesz kilkukrotnie naładować zestaw słuchawkowy, nawet będąc z dala od innych źródeł zasilania. Nie stresuj się stanem akumulatora słuchawek. Jedno pełne ładowanie zestawu pozwoli Ci cieszyć się dźwiękiem muzyki przez długie godziny.

 

Słuchawki Xblitz Uni Pro 2 bezprzewodowe etui ładujące
ikona

Poczuj wolność

Słuchawki Xblitz Uni Pro 2 bezprzewodowe utrzymują się stabilnie w miejscu. Łączność Bluetooth pozwala Ci korzystać z zestawu w odległości do 10 metrów od sparowanego urządzenia, dając ci pełną swobodę działania. Xblitz Uni Pro 2 wystarczy sparować z Twoim telefonem tylko raz. Ilekroć wyciągniesz słuchawki z etui, automatycznie połączą się one z Twoim urządzeniem mobilnym za pomocą Bluetooth 5.0.

 

Słuchawki Xblitz Uni Pro 2 bezprzewodowe frontem oraz w uszach
ikona

Mały rozmiar

Słuchawki Xblitz Uni Pro 2 bezprzewodowe są naprawdę niewielkie, subtelne i poręczne. Możesz z łatwością zabrać je ze sobą w podróż, na ćwiczenia lub do pracy. Brak kabli to brak odwiecznych problemów z supełkami na przewodach!

 

Słuchawki Xblitz Uni Pro 2 bezprzewodowe frontem w porównaniu z dłonią
ikona

Rozmawiaj wygodnie

Dzięki mikrofonom wbudowanym w słuchawki nie musisz szukać telefonu, gdy ktoś do Ciebie dzwoni. Odbierz połączenie, naciskając na wielofunkcyjny przycisk jednej ze słuchawek Xblitz Uni Pro 2 i ciesz się rozmową. Słuchawki mogą też służyć do połączenia się z asystentem smart Twojego telefonu, takiego jak np. Siri. Zadbaliśmy o to, byś mógł cieszyć się jak najlepszą jakością muzyki. Dlatego też słuchawki Xblitz Uni Pro 2 bezprzewodowe cechuje brzmienie głębokiego, czystego bassu.

 

Słuchawki Xblitz Uni Pro 2 bezprzewodowe w uchu
Opis
Producent PR Xblitz
Rodzaj RZ Douszne bezprzewodowe
Typ podłączenia Bezprzewodowa
Typ słuchawek Dokanałowe
Cechy funkcjonalne Bluetooth
Mikrofon Tak
Bluetooth Bluetooth 5.0
Aktywna redukcja szumów Nie
Złącze USB
Kolor czarny
Popularne w kategorii Słuchawki bezprzewodowe
To Top