Smartwatch Garett Kids Essa 4G Czarny

Czasowo niedostępne
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.

Smartwatch Garett Kids Essa 4G czarny

ikona

Face Unlock i wysoka ochrona urządzenia

Smartwatch Garett Kids Essa 4G czarny będzie towarzyszem wszelkich aktywności dziecka. Twoja pociecha może szybko skorzystać z zegarka za pomocą funkcji Face Unlock, która odblokowuje go po odczytaniu rysów twarzy. Nie musisz obawiać się o stan urządzenia, ponieważ zabezpiecza go specjalna ramka ochronna. Poza tym smartwatch posiada wysoką klasę wodoodporności IP67. Dzięki temu niestraszny mu deszcz.

Smartwatch Garett Kids Essa 4G czarny prezentacja funkcji Face Unlock
ikona

Przejrzysty wyświetlacz

Czytelny wyświetlacz 1,83” z większym pokryciem ekranu na przednim panelu, to jeden z wyróżników tego modelu na rynku smartwatchy dziecięcych. Dzięki niemu dziecko w sposób wygodny i komfortowy korzysta ze smartwatcha Garett Kids Essa 4G czarnego. Ponadto dzięki rozdzielczości HD obraz na ekranie jest wyraźny i szczegółowy. Urządzenie pozwala na spersonalizowane ustawienia tapety. W ten sposób Twoje dziecko może ustawić swój ulubiony motyw.

Smartwatch Garett Kids Essa 4G czarny ekran smartwatcha
ikona

Duże możliwości z Android 8.1

System operacyjny Android 8.1 zapewnia dostęp do wielu różnych aplikacji, m.in. komunikatora WhatsApp. Za jego pomocą jesteś w stanie przesyłać wiadomości głosowe i wideo, a także zdjęcia. Smartwatch umożliwia również rozmowy głosowe i połączenia wideo oraz wysyłanie SMS-ów. Smartwatch Garett Kids Essa 4G czarny posiada pamięć o wielkości 1 GB RAM + 8 GB ROM, a do tego oferuje liczne dodatkowe możliwości, np. wbudowany plan lekcji. Z kolei funkcja Bluetooth pozwala maluchowi na słuchanie muzyki na słuchawkach bezprzewodowych.

Smartwatch Garett Kids Essa 4G czarny dziwczynka ze smartwatchem
ikona

Mocna bateria i bezpieczeństwo Twojego dziecka

Twoje dziecko może bez problemu intensywnie korzystać z zegarka — mocna bateria wytrzymuje do 4 dni z aktywną kartą SIM. Ponadto ze smartwatchem Garett Kids Essa 4G czarnym zadbasz o bezpieczeństwo pociechy, ponieważ smartwatch posiada funkcję lokalizacji GPS. W ten sposób w każdej chwili sprawdzisz, gdzie aktualnie ono przebywa, a za pomocą funkcji GEOogrodzenie ustawisz bezpieczny obszar zabawy, po jego przekroczeniu rodzic otrzyma powiadomienie na swój telefon. A gdy urządzenie się gdzieś zawieruszy, wykorzystaj opcję szukania zegarka.

Smartwatch Garett Kids Essa 4G czarny chłopiec ze smartwatchem
ikona

Dodatkowe funkcje i to wszystko w jednym zegarku

Smartwatch Garett Kids Essa 4G czarny dziecięcy, który łączy w sobie zabawę i bezpieczeństwo, posiada jeszcze wiele dodatkowych możliwości. Przycisk SOS, zapewni dodatkowe wsparcie w sytuacji zagrożenia, a monitoring głosu umożliwi dyskretne podsłuchanie co aktualnie dzieje się w otoczeniu Twojego dziecka. Z kolei wbudowany krokomierz umożliwi monitorowanie liczby wykonywanych kroków.

Smartwatch Garett Kids Essa 4G czarny widok smartwatcha od przodu pod skosem
Opis
Producent PR GARETT
Rozdzielczość 240 x 280 px
Rodzaj wyświetlacza IPS
Rodzaj SIM Nano SIM
Wbudowana pamięć 8 GB
Wejście karty pamięci Nie
System operacyjny Własny / producenta
Komunikacja Bluetooth
Pulsoksymetr Nie
Wodoszczelność IP67
Funkcje FU Budzik
Mikrofon Tak
Transmisja danych Tak
Wbudowane czujniki GPS
Wysokość koperty WS 48 mm
Szerokość koperty SZ 42,8 mm
Grubość koperty GK 16,5 mm
Kolor Czarny
Waga WG 55 g
Gwarancja 24 miesiące
Informacje dodatkowe ID Obsługa aplikacji WhatsApp, funkcja blokady FaceUnlock/kod PIN/hasło, możliwość transferu danych przez USB/Bluetooth, obsługa słuchawek bezprzewodowych Bluetooth
To Top