Smartwatch Garett Verona złoty stalowy

Czasowo niedostępne
Smartwatch Garett Verona Złoty Smartwatch Garett Verona – Twój codzienny towarzysz Zakochaj się w najnowszej propozycji firmy Garett! Wyglądaj elegancko w każdej sytuacji: w biurze, na treningu czy koncercie, a do tego pozwól się rozpieszczać wyjątkowej technologii Twojego smartwatcha Garett Verona.
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.
 

Smartwatch Garett Verona Złoty

ikona

Smartwatch Garett Verona – Twój codzienny towarzysz

Zakochaj się w najnowszej propozycji firmy Garett! Wyglądaj elegancko w każdej sytuacji: w biurze, na treningu czy koncercie, a do tego pozwól się rozpieszczać wyjątkowej technologii Twojego smartwatcha Garett Verona. Sprawdź informacje pogodowe oraz swoje najważniejsze parametry, zdalnie steruj aplikacjami z telefonu i ciesz się łatwością użytkowania.

 

Smartwatch Garett Verona Złoty na ręku
ikona

Nowoczesna technologia

Dzięki zastosowaniu w smartwatchu wyświetlacza AMOLED 1,3" Garett Verona wzbogaci Twoją codzienność o żywe kolory, znakomitą głębię czerni, a ponadto doskonałe kąty widzenia. Tego rodzaju ekran jest znany przede wszystkim ze swojej niezwykłej szybkości reakcji na dotknięcie. Płynne przechodzenie obrazów i ikon znacznie uprzyjemni na przykład Twoją serię ćwiczeń, którą wykonasz z jednym z aż 22 trybów sportowych lub funkcją ćwiczenia oddechu. Możesz też w każdej chwili zajrzeć do historii Twojej aktywności, w której znajdziesz informacje o wszystkich Twoich treningach.

 

Smartwatch Garett Verona Złoty - na ręku kobiety
ikona

Zawsze na bieżąco

Z funkcją always on display będziesz miała ciągły dostęp do zegara i kalendarza, a do tego możesz wybrać swój styl tarczy, tak by Garett Verona zawsze doskonale prezentował się na Twojej ręce. Wybudź ekran smartwatch'a jednym ruchem ręki i monitoruj swoją aktywność, sen czy cykl menstruacyjny, ale przede wszystkim bądź zawsze na bieżąco! Dodatkowo ten piękny smartwatch damski to Twój nowy stoper, budzik i minutnik w jednym, a jego możliwości znacznie przekraczają funkcje zwykłego zegarka.

 

Smartwatch Garett Verona Złoty
ikona

Zapomnisz, że masz go na ręku

Smartwatch Garett Verona to ultracienka konstrukcja, która jest również niebywale lekka za sprawą zastosowania w niej najnowszych technologii, takich jak wyświetlacz AMOLED 1,3’’. Dzięki temu urządzenie wygląda niezwykle nowocześnie oraz stylowo, nie obciąża nadgarstka, a więc przyjemnie się je nosi. Czasem możesz wręcz zapomnieć, że masz je na sobie, ale nie musisz się martwić, gdy wyjdziesz z nim na deszcz — jego klasa wodoszczelności IP67 gwarantuje odporność na zachlapanie czy drobinki pyłu. Niezależnie od tego kim jesteś i czego potrzebujesz, Garett Verona spełni Twoje oczekiwania, a także dopełni każdą kreację.

 

Smartwatch Garett Verona Złoty na ręku kobiety
ikona

Oszczędzaj energię

Bateria Twojego nowego smartwatch'a Garett Verona jest niezwykle wytrzymała, zatem nie wymaga ładowania nawet przez siedem dni pracy! Jest to rozwiązanie ekologiczne, które pozwoli Ci zaoszczędzić prąd, a także zatroszczyć się o planetę. Możesz już zapomnieć o ciągłym noszeniu w torebce ładowarki czy sprawdzaniu stanu naładowania baterii, a zamiast tego monitoruj swój puls i inne parametry za pomocą ciśnieniomierza, pulsoksymetru lub pulsometru. Nie zapomnij tylko o ładowaniu swoich własnych baterii!

 

Smartwatch Garett Verona Złoty na ręku kobiety
Opis
Producent PR GARETT
Przekątna ekranu 1,3"
Rozdzielczość 320 x 360 px
Rodzaj wyświetlacza AMOLED
Rodzaj SIM brak
Wbudowana pamięć 64 MB
Wejście karty pamięci Nie
System operacyjny Własny / producenta
Komunikacja Bluetooth
Pulsoksymetr Tak
Wodoszczelność Tak; IP67
Funkcje FU Alarm rozładowania
Mikrofon Nie
Pojemność baterii 185 mAh
Transmisja danych Nie
Wbudowane czujniki pulsometr
Wysokość koperty WS 50mm
Szerokość koperty SZ 45 mm
Grubość koperty GK 6.8 mm
Kolor Czarno-złoty
Waga WG 68 g
Gwarancja 24 miesiące
Informacje dodatkowe ID Kompatybilność: Android 4.4 (i nowsze), iOS 8.0 (i nowsze)
To Top