Smartwatch Kumi GT6 Pro szaro-biały (grey/white)

W magazynie
295,00 zł lub 58 800 pkt
28,12 zł x 12 rat 1.2% RRSO
Sprawdź jak duży rabat mogą zapewnić Ci punkty VITAY.
i
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.

Smartwatch Kumi GT6 Pro szaro-biały

ikona

Przepiękny wyświetlacz AMOLED

Smartwatch Kumi GT6 Pro wyposażony jest w wyświetlacz AMOLED o przekątnej 1,3 cala i rozdzielczości 360 x 360 pikseli. Taki typ wyświetlacza gwarantuje perfekcyjnie głębokie czernie i niesamowicie nasycone kolory, od których nie będziesz mógł oderwać wzroku. Fizyczne pokrętło z boku zapewnia wygodną nawigację po menu.

Smartwatch Kumi GT6 Pro szaro-biały grafika przedstawia zbliżenie na wyświetlacz smartwatcha
ikona

Połączenia Bluetooth i łączność NFC

Nie wahaj się i wykorzystaj w pełni swój smartwatch Kumi GT6 Pro! Połączenie go ze smartfonem przez Bluetooth pozwoli Ci otrzymywać powiadomienia o przychodzących połączeniach i wiadomościach, a nawet sterować odtwarzaniem muzyki i aparatem w telefonie. Możesz również wykonywać i odbierać połączenia z samego zegarka. Zegarek posiada wbudowany moduł łączności NFC.

Smartwatch Kumi GT6 Pro szaro-biały grafika przedstawia smartwatch założony na nadgarstek
ikona

Monitoruj tętno przez cały dzień

Smartwatch Kumi GW2 Pro monitoruje tętno w czasie rzeczywistym przez cały dzień, dostarczając bardzo dokładne dane na łatwych do odczytania wykresach. Ponadto pozwala mierzyć poziom nasycenia krwi tlenem (SpO2) oraz ciśnienie krwi, zawsze wtedy, gdy tego potrzebujesz. Rejestruje godziny snu, wykrywając i kompleksowo analizując fazy snu i czas jego trwania. Rozwijaj dobre nawyki, wstawaj i idź na spacer, gdy zegarek poinformuje Cię o zbyt długim czasie bezczynności i wykonuj ćwiczenia oddechowe, gdy odczuwasz wysoki poziom stresu.

Smartwatch Kumi GT6 Pro szaro-biały grafika przedstawia smartwatch pod skosem
ikona

Wiele trybów treningowych do wyboru

Smartwatch Kumi GT6 Pro motywuje Cię i pomaga osiągnąć Twoje cele, rejestrując oceny sprawności w czasie rzeczywistym, od dystansu i prędkości, po tętno i spalone kalorie. Wybierz jeden z 20 wbudowanych trybów treningowych, aby uzyskać precyzyjne pomiary dostosowane do każdego rodzaju aktywności, w tym: chodzenie, bieganie, jazda na rowerze, skakanie, badminton, koszykówka, piłka nożna i pływanie.

Smartwatch Kumi GT6 Pro szaro-biały grafika przedstawia biegnącego mężczyznę  ze smartwatchem na ręku oraz smartwatch pod skosem
Opis
Producent PR Kumi
Przekątna ekranu 1.3"
Rozdzielczość 360 x 360
Rodzaj wyświetlacza AMOLED
Wejście karty pamięci Nie
Komunikacja Bluetooth
Pulsoksymetr Nie
Wodoszczelność IP68
Funkcje FU Budzik
Mikrofon Nie
Pojemność baterii 300 mAh
Transmisja danych Nie
12 x 1.2%
Kwota kredytu
Pierwsza wpłata
Liczba rat
2 Liczba rat
x
0,00 zł Wysokość raty
%
%
%
%
%
%
Szczegóły finansowe wskazanej propozycji:
Całkowita kwota kredytu 500,00 zł
Całkowita kwota do zapłaty 0,00 zł
Całkowity koszt kredytu 0,00 zł
Prowizja 0,00 zł
Stopa oprocentowania stała 0,00 %
Odsetki 0,00 zł
RRSO 0,00 %
Rozwiń szczegóły
To Top