Tablet nawigacyjny NAVITEL T787 4G , Android 12, 45 map, dożywotnia aktualizacja map · ORLEN VITAY

Tablet nawigacyjny NAVITEL T787 4G , Android 12, 45 map, dożywotnia aktualizacja map

W magazynie
449,00 zł lub 89 600 pkt
50,18 zł x 10 rat 1.2% RRSO
Sprawdź jak duży rabat mogą zapewnić Ci punkty VITAY.
i
Płatność tylko punktami programu
lojalnościowego vitay.pl
- załóż konto vitay.pl
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.
 

Tablet nawigacyjny Navitel T787 4G

ikona

Nowoczesne rozwiązanie dla podróży

Tablet nawigacyjny Navitel T787 4G to nowoczesny tablet oparty na systemie operacyjnym Android™ 12. Moc urządzenia uzyskano dzięki procesorowi MTK8765 o częstotliwości taktowania 1,5 GHz. Tablet wyposażono także w 3 GB RAM i 32 GB pamięci wewnętrznej, a także w przedni i tylny aparat (odpowiednio 2MP i 5MP), slot na kartę microSIM oraz slot na karty microSD o pojemności do 128 GB.

 

Tablet nawigacyjny Navitel T787 4G widok na wprost na włączony ekran z nawigacją a w tle zachód słońca w nowoczesnym mieście
ikona

Duży ekran

Dzięki 7-calowemu wyświetlaczowi kierowca może ustawić urządzenie w dogodnej odległości od kierownicy, a jednocześnie nie zmniejszy się kontrast obrazu. Rozdzielczość ekranu 1024 na 600 daje wyraźny i jasny obraz. Technologia IPS zapewnia szeroki kąt widzenia podczas nawigacji i oglądania plików wideo. Tablet nawigacyjny Navitel T787 4G może odtwarzać pliki wideo i audio w najpopularniejszych formatach, co oznacza, że przyda się nie tylko w trasie.

 

Tablet nawigacyjny Navitel T787 4G widok na włączone nawigację w poziomie a w tle zabytkowe kamienice miasta
ikona

Usługi online

Połączenie z Internetem 3G/4G za pomocą karty SIM 4G zainstalowanej w tablecie nawigacyjnym Navitel T787 4G lub poprzez Wi-Fi zapewnia użytkownikom dostęp do wszystkich usług online Navitel®: Navitel.Korki, Navitel.Zadrzenia, Navitel.Cloud, a także systemu rezerwacji hoteli Booking.com.

 

Tablet nawigacyjny Navitel T787 4G widok na wybór trasy na włączonym ekranie obok ikony różnych aplikacji Navitel
ikona

Precyzyjna nawigacja

Dzięki tabletowi nawigacyjnemu Navitel T787 4G kierowca otrzymuje wszystkie informacje potrzebne do bezpiecznej i sprawnej jazdy - trzy alternatywne trasy, podpowiedzi głosowe, pomoc w zmianie pasa ruchu oraz powiadomienia o fotoradarach na trasie*. Navitel Navigator informuje użytkownika o ograniczeniach prędkości na każdym odcinku drogi i powiadamia o przekroczeniu prędkości. * Alerty o fotoradarach nie są dostępne na mapach w krajach, w których korzystanie z nich jest zabronione przez lokalne prawo.

 

Tablet nawigacyjny Navitel T787 4G widok na włączoną nawigację w uchwycie samochodowym a w tle widok na ulicę zabytkowego miasta
ikona

Mapy w trybie offline

Tablet nawigacyjny Navitel T787 4G został wyposażony w licencję na mapy 47 państw, z których część jest już załadowana na urządzeniu. Możesz zaktualizować listę potrzebnych map, usunąć nieużywane mapy i zainstalować te, które są Ci niezbędne, a także zaktualizować zainstalowane mapy za pomocą programu Navitel Update Center. Może być konieczne użycie dodatkowo karty microSD* w celu przechowywania aktualizacji map i zapisywania śladów podróży. * Brak w zestawie.

 

Tablet nawigacyjny Navitel T787 4G ikona przedstawiająca różne zabytki świata takie jak wieżac Eiffela, Big Ben a w tle krajobraz góry pokryte śniegiem
Opis
Producent PR Navitel
Okres licencji Nie dotyczy
Mapy MP Europa
Wielkość ekranu 7"
Typ wyświetlacza TW IPS
Rozdzielczość wyświetlacza RW 1024 x 600
Rodzaj karty pamięci RKP microSD
Pamięć wbudowana PW 32 GB
Zasilanie Akumulator Li-Pol lub zewnętrzne źródło zasilania (12/24V)
Złącza ZŁ Czytnik kart pamięci
Wysokość 108 mm
Szerokość SZ 188 mm
Głębokość 9.2 mm
Waga 260 g
Kolor Czarny
Gwarancja 24 miesięcy
Przekątna ekranu 7.0"
Obszar zastosowania nawigacji Nawigacja samochodowa
10 x 1.2%
Kwota kredytu
Pierwsza wpłata
Liczba rat
2 Liczba rat
x
0,00 zł Wysokość raty
%
%
%
%
%
%
Szczegóły finansowe wskazanej propozycji:
Całkowita kwota kredytu 500,00 zł
Całkowita kwota do zapłaty 0,00 zł
Całkowity koszt kredytu 0,00 zł
Prowizja 0,00 zł
Stopa oprocentowania stała 0,00 %
Odsetki 0,00 zł
RRSO 0,00 %
Rozwiń szczegóły
To Top