Tarcza elektroniczna Narvi · ORLEN VITAY

Tarcza elektroniczna Narvi

Ocena:
89 % of 100
W magazynie Wysyłamy w 24h
159,00 zł lub 31 600 pkt
i
Sprawdź jak duży rabat mogą zapewnić Ci punkty VITAY.
Tarcza elektroniczna do darta Spokey NARVI jest przystosowana do gry dla aż 16 graczy jednocześnie, daje wybór 27 gier, które można ustawić na 243 różne kombinacje, ma w zestawie 6 rzutek z 24 wymiennymi końcówkami oraz 6 uchwytów na lotki w obudowie. Posiada wzmocniony o wytrzymałą naklejkę akrylową ekran pod tarczą, zabezpieczony przed uszkodzeniami i pęknięciami.
Płatność tylko punktami programu
lojalnościowego vitay.pl
- załóż konto vitay.pl
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.
 

Tarcza elektroniczna Narvi

ikona

Poznaj szczegóły

Tarcza elektroniczna do darta Spokey NARVI: jest przystosowana do gry dla aż 16 graczy jednocześnie, daje wybór 27 gier, które można ustawić na 243 różne kombinacje, ma w zestawie 6 rzutek z 24 wymiennymi końcówkami oraz 6 uchwytów na lotki w obudowie, posiada wzmocniony o wytrzymałą naklejkę akrylową ekran pod tarczą, zabezpieczony przed uszkodzeniami i pęknięciami. Jak grać w darta? Rozpoczęcie przygody z rzutkami to łatwizna! Tarczę elektryczną Spokey NARVI wystarczy zamontować na wysokości około 1,75 - 2 m oraz… rozpocząć rzucanie! Odległość gracza od tarczy powinna przekraczać 2 metry. Najlepiej wyznaczyć ją tak, aby wszyscy uczestnicy gry mieli równe szanse. Każda kolejka rzutów składa się z trzech prób, których wyniki są automatycznie zliczane przez komputer. Grę w darta wygrywa osoba, która jako pierwsza osiągnie wybraną liczbę punktów (najczęściej 301 lub 501).

 

Tarcza elektroniczna Narvi przodem
ikona

Doskonała zabawa

Dart, czyli popularnie nazywana gra w lotki to świetny sposób na rozrywkę w domu i nie tylko! Pozwala na chwilę rozluźnienia dla pracowników podczas przerwy w pracy oraz jest świetnym dodatkiem w każdym lokalu i klubie. To także profesjonalna dyscyplina sportowa, która wymaga refleksu, celności oraz odpowiedniego sprzętu. Tarcza elektroniczna Spokey NARVI to najlepszy wybór dla każdego, niezależnie od poziomu umiejętności. Jeśli pragniesz potrenować celność lub spędzić niezapomniane chwile z najbliższymi, dart jest dla Ciebie! Wiek, waga ani kondycja nie mają tu znaczenia.

 

Tarcza elektroniczna Narvi pod skosem
ikona

Maksymalna kontrola i najlepsza zabawa podczas gry w rzutki

Sumowanie punktów na kartce czy zapamiętywanie liczb to przeżytek! Tarcza elektroniczna do darta Spokey NARVI automatycznie zlicza punkty, dzięki czemu gracze mogą skupić się wyłącznie na najprzyjemniejszych aspektach gry w rzutki. Z tarczy dart Spokey NARVI korzystać może jednocześnie nawet 16 osób, które mają do wybór aż 27 zaprogramowanych gier, które w różnych konfiguracjach zapewniają 243 możliwości na świetną zabawę! Dzięki temu gra w darta będzie zawsze urozmaicona i nigdy się nie znudzi. Będzie doskonałym wyborem zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych graczy. Ale to nie wszystko! 8-stopniowa regulacja dźwięku pozwala na dostosowanie głośności do panujących warunków, a 4 wyświetlacze LED na bieżąco informują o stanie punktów aktualnej rozgrywki.  Tarcza elektroniczna do gry w rzutki Spokey NARVI posiada wbudowane uchwyty na rzutki, co znacznie ułatwia ich przechowywanie. Lotki do darta zostały skonstruowane tak, aby zapewniać maksymalną kontrolę podczas rzutu. Do zestawu dołączone są także 24 wymienne końcówki do rzutek. Ekran pod tarczą został dodatkowo wzmocniony naklejką akrylową, co zabezpiecza panel przed pękaniem i potencjalnymi uszkodzeniami.

 

Tarcza elektroniczna Narvi pod skosem lotki wbite w tarcze
Opis
Producent PR Spokey
Typ Zestawy
Funkcja FN Rekreacyjna
Sterowanie SE Ręką
Zasilanie ZS Sieciowe
Gwarancja GW 24 miesiące
Popularne w kategorii Rzutki
To Top