Torba rowerowa na ramę Spokey · ORLEN VITAY

Torba rowerowa na ramę Spokey

Dostępne wkrótce
Torba rowerowa na ramę Spokey Diego z etui na telefon. Torba rowerowa na ramę Spokey Diego z etui na telefon została zaprojektowana z myślą o zapewnieniu maksymalnej funkcjonalności dla rowerzystów, dlatego w górnej części jest wyposażona w przezroczyste etui, które pozwala obsługiwać telefon podczas jazdy!
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.
 

Torba rowerowa na ramę Spokey Diego z etui na telefon

ikona

Torba na ramę z etui do obsługi smartfona

Torba rowerowa na ramę Spokey Diego z etui na telefon została zaprojektowana z myślą o zapewnieniu maksymalnej funkcjonalności dla rowerzystów, dlatego w górnej części jest wyposażona w przezroczyste etui, które pozwala obsługiwać telefon podczas jazdy! Wystarczy umieścić w niej smartfon, aby korzystać z nawigacji, cieszyć się ulubioną muzyką czy swobodnie odbierać połączenia. Co więcej, etui jest zabezpieczone rzepami i posiada boczne wyjście na słuchawki. Ale to niejedyne zalety pokrowca. Dzięki mocowaniu torby na mocny rzep, telefon pozostaje w stabilnej pozycji i jest doskonale zabezpieczony przed przypadkowym wypadnięciem, np. z kieszeni. To także znakomita ochrona przed deszczem.

 

Torba rowerowa na ramę Spokey Diego z etui na telefon pokazana torba bokiem
ikona

Funkcjonalna i pojemna sakwa rowerowa

Torba rowerowa na ramę Spokey Diego z etui na telefon została wykonana z materiału 600D, dlatego ma zwiększoną odporność na rozerwania i rozdarcia. Posiada komorę główną zapinaną na podwójny zamek błyskawiczny. To ona zapewnia łatwy i szybki dostęp do najbardziej potrzebnych przedmiotów czy dokumentów. Dzięki temu możesz mieć zawsze pod ręką nie tylko telefon! Jest przypinana do ramy roweru dwoma pasami z mocnymi rzepami oraz jednym do kierownicy, co zapewnia bezpieczne zamontowanie jej do roweru - pozostaje sztywno i nie zmienia swojego położenia. W trosce o poruszanie się na rowerze w słabo oświetlonych miejscach i po poboczach dróg, została wyposażona w odblaski, które poprawiają widoczność.

 

Torba rowerowa na ramę Spokey Diego z etui na telefon pokazana otwarta torba
Opis
Producent PR Spokey
Materiał MA poliester
Kolor KO czarny
Pojemność PO 0,5 L
wysokość (cm) 20 cm
szerokość (cm) 11 cm
głębokość (cm) 10 cm
Gwarancja GW 24 miesiące
To Top