Torba termiczna 25x22x25cm Spokey · ORLEN VITAY
- 20%

Torba termiczna 25x22x25cm Spokey

W magazynie Wysyłamy w 24h
99,99 zł
79,99 zł lub 15 797 pkt
i
Sprawdź jak duży rabat mogą zapewnić Ci punkty VITAY.
Torba termiczna Spokey ICECUBE 1. W ścianki torby ICECUBE wbudowany jest żel chłodzący, który po zamrożeniu zapewnia utrzymywanie niskiej temperatury przez bardzo długi czas. Warstwa izolacyjna pomaga zachować temperaturę produktów nawet przez kilka godzin. Co więcej, można w niej również przenosić ciepłe posiłki, które utrzymają swoją temperaturę!
Płatność tylko punktami programu
lojalnościowego vitay.pl
- załóż konto vitay.pl
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.
 

Torba termiczna Spokey ICECUBE 1

ikona

Doskonałe właściwości izolacyjne

W ścianki torby ICECUBE wbudowany jest żel chłodzący, który po zamrożeniu zapewnia utrzymywanie niskiej temperatury przez bardzo długi czas. Warstwa izolacyjna pomaga zachować temperaturę produktów nawet przez kilka godzin. Co więcej, można w niej również przenosić ciepłe posiłki, które utrzymają swoją temperaturę!

 

Torba termiczna Spokey ICECUBE 1 lekko bokiem
ikona

Jakość i technologia

Torba termiczna to doskonały, tańszy zamiennik lodówki turystycznej oraz przenośnej. Zabierzesz ją ze sobą wszędzie! Ponadto nie wymaga dostępu do prądu. Spokey ICECUBE 1 ma pojemność 4 litrów, dzięki czemu pomieści niezbędne jedzenie i napoje, a jednocześnie nie zajmuje dużo miejsca. Torba została wykonana z wysokiej jakości poliestru 420D, co zapewnia wyjątkową odporność!

 

Torba termiczna Spokey ICECUBE 1 otwarta
ikona

Wyjątkowe udoskonalenia

Długie, mocne uchwyty wpływają na komfort użytkowania torby termicznej Spokey ICECUBE. Dzięki nim możesz bezpiecznie przenosić torbę podczas podróży, campingu, na plaży, wakacjach czy w trakcie zakupów! Zamki błyskawiczne nie tylko ułatwiają dostęp do komory głównej, lecz przede wszystkim pozwalają na złożenie torby „na płasko”. Wówczas nie zajmuje dużo miejsca w zamrażalniku. Dzięki eleganckiemu, klasycznemu designowi, torba świetnie sprawdzi się w każdej sytuacji!

 

Torba termiczna Spokey ICECUBE 1 tył
Opis
Producent PR Spokey
Rodzaj urządzenia Torba termiczna
Ilość sztuk w zestawie 1
Urządzenie kompatybilne Nie dotyczy
Informacje składana na płasko, długie, mocne uchwyty,
Wymiary WM 25x22x25cm
Kolor KO Szary
Gwarancja 24 miesiące
To Top