Toster Beko TAM4220W · ORLEN VITAY
- 19%

Toster Beko TAM4220W

W magazynie Przewidywana wysyłka w 24h
87,99 zł lub 17 398 pkt
Cena bezpośrednio przed obniżką: 139,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 109,00 zł Cena minimalna produktu z okresu ostatnich 30 dni
Sprawdź jak duży rabat mogą zapewnić Ci punkty VITAY.
i
Toster Beko TAM 4220 W Biały Nowy design w Twojej kuchni Toster Beko TAM 4220 W to designerski toster posiadający 6 poziomów przypieczenia. Dodatkowo urządzenie ma możliwość opiekania bułek za pomocą specjalnego rusztu. Posiadasz tylko zamrożony chleb? Żaden problem! Urządzenie posiada funkcję rozmrażania pieczywa, wystarczy kilka minut i będziesz mógł się cieszyć smakiem swoich grzanek!
Płatność tylko punktami programu
lojalnościowego vitay.pl
- załóż konto vitay.pl
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.
 

Toster Beko TAM 4220 W Biały

ikona

Nowy design w Twojej kuchni

Toster Beko TAM 4220 W to designerski toster posiadający 6 poziomów przypieczenia. Dodatkowo urządzenie ma możliwość opiekania bułek za pomocą specjalnego rusztu. Posiadasz tylko zamrożony chleb? Żaden problem! Urządzenie posiada funkcję rozmrażania pieczywa, wystarczy kilka minut i będziesz mógł się cieszyć smakiem swoich grzanek! Nie musisz się martwić sprzątaniem po przygotowaniu posiłku, toster posiada wysuwaną tackę na okruszki.

 

Toster Beko TAM 4220 W po skosie na białym tle
Opis
Producent PR Beko
Popularne w kategorii Tostery
To Top