Trust Głośniki GXT629 TYTAN 2.1 RGB · ORLEN VITAY
- 15%

Trust Głośniki GXT629 TYTAN 2.1 RGB

W magazynie Przewidywana wysyłka w 24h
379,00 zł lub 75 600 pkt
Cena bezpośrednio przed obniżką: 449,00 zł
Sprawdź jak duży rabat mogą zapewnić Ci punkty VITAY.
i
Płatność tylko punktami programu
lojalnościowego vitay.pl
- załóż konto vitay.pl
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.

Głośnik bezprzewodowy 
 
Służbowy wyjazd, impreza ze znajomymi, prezentacja nie będą już problemem. Za pomocą bezprzewodowego połączenia Bluetooth nie potrzebujesz już pełnego okablowania, żeby pochwalić się wszystkim swoją ulubioną muzyką lub stworzyć tło do odtwarzanych filmów i prezentacji.  Technologia umożliwia połączenie z systemem Bluetooth telefonu GSM i jego współpracę z mikrofonem i głośnikami przednimi w samochodzie.  Wysoka wydajność dźwięku

Konstrukcja głośnika sprawia, że wibracje powstające na krawędzi membrany nie wpływają na charakterystykę audio a cały głośnik reprodukuje dźwięk, Najnowsze technologie wykorzystane razem z zaawansowaną konstrukcją układu skutkują niezwykłą ekspresją krystalicznie czystego dźwięku najwyższej jakości. Twoje uszy na pewno to docenią.Regulacja głośności

W ramach głośnika możliwa jest regulacja tonów niskich i wysokich w zależności od personalnych preferencji słuchacza. Z wbudowanym potencjometrem dobierzesz idealną dla siebie głośność, a przy zastosowanych w głośniku technologiach wszystkie zniekształcenia na wysokiej głośności zredukowane zostały do minimum. Możesz zatem bez problemu pokazać sąsiadom, czego warto posłuchać w tym tygodniu.
Różne konfiguracje podłączenia

Głośnik pozwoli Ci na pełną integrację ze stanowiskiem pracy dostosowaną do Twoich potrzeb. W prosty sposób podłączysz do niego różne urządzenia w szybki sposób zmieniając miejsce pracy w centrum domowej rozrywki.

 

Opis
Producent PR Trust
System dźwięku Stereo
Regulacja głośności Tak
Ilość głośników 2
Łączna moc zestawu RMS 60 W
Minimalna częstotliwość przenoszenia 20 Hz
Maksymalna częstotliwość przenoszenia 20 kHz
Interfejsy IF AUX
Bluetooth Brak danych
Pilot Tak
Kolor dominujący czarny
Złącza Zł AUX
Waga WG 4,20 kg
Komunikacja Przewodowa
To Top