Trust Głośniki GXT629 TYTAN 2.1 RGB · ORLEN VITAY

Trust Głośniki GXT629 TYTAN 2.1 RGB

Czasowo niedostępne
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.

Głośnik bezprzewodowy 
 
Służbowy wyjazd, impreza ze znajomymi, prezentacja nie będą już problemem. Za pomocą bezprzewodowego połączenia Bluetooth nie potrzebujesz już pełnego okablowania, żeby pochwalić się wszystkim swoją ulubioną muzyką lub stworzyć tło do odtwarzanych filmów i prezentacji.  Technologia umożliwia połączenie z systemem Bluetooth telefonu GSM i jego współpracę z mikrofonem i głośnikami przednimi w samochodzie.  Wysoka wydajność dźwięku

Konstrukcja głośnika sprawia, że wibracje powstające na krawędzi membrany nie wpływają na charakterystykę audio a cały głośnik reprodukuje dźwięk, Najnowsze technologie wykorzystane razem z zaawansowaną konstrukcją układu skutkują niezwykłą ekspresją krystalicznie czystego dźwięku najwyższej jakości. Twoje uszy na pewno to docenią.Regulacja głośności

W ramach głośnika możliwa jest regulacja tonów niskich i wysokich w zależności od personalnych preferencji słuchacza. Z wbudowanym potencjometrem dobierzesz idealną dla siebie głośność, a przy zastosowanych w głośniku technologiach wszystkie zniekształcenia na wysokiej głośności zredukowane zostały do minimum. Możesz zatem bez problemu pokazać sąsiadom, czego warto posłuchać w tym tygodniu.
Różne konfiguracje podłączenia

Głośnik pozwoli Ci na pełną integrację ze stanowiskiem pracy dostosowaną do Twoich potrzeb. W prosty sposób podłączysz do niego różne urządzenia w szybki sposób zmieniając miejsce pracy w centrum domowej rozrywki.

 

Opis
Producent PR Trust
Obszar zastosowania filmy; muzyka; gry
System dźwięku Stereo
Regulacja głośności Tak
Ilość głośników 2
Łączna moc zestawu RMS 60 W
Minimalna częstotliwość przenoszenia 20 Hz
Maksymalna częstotliwość przenoszenia 20 kHz
Interfejsy IF AUX
Bluetooth Brak
Pilot Tak
Kolor dominujący czarny
Złącza Zł AUX
Waga WG 4,20 kg
Gwarancja GW 24 miesięcy
Informacje dodatkowe Podświetlenie RGB
Komunikacja Przewodowa
Wysokość 165 mm
Szerokość 78 mm
Głębokość 75 mm
To Top