Trust Mikrofon GXT 259 RUDOX

Czasowo niedostępne
Mikrofon Trust GXT 259 RUDOX. STUDYJNA JAKOŚĆ W TWOIM DOMU. Niezależnie od tego, czym się zajmujesz - do wszystkich czynności związanych z dźwiękiem potrzeba doskonałego mikrofonu, który pozwoli nagrać wszystkie dźwięki w najwyższej możliwej jakości. Właśnie dlatego powinieneś używać Trust GXT 259 Rudox z kabiną akustyczną i sercowym trybem nagrywania.
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.
 

Mikrofon Trust GXT 259 RUDOX

ikona

STUDYJNA JAKOŚĆ W TWOIM DOMU

Niezależnie od tego, czym się zajmujesz - do wszystkich czynności związanych z dźwiękiem potrzeba doskonałego mikrofonu, który pozwoli nagrać wszystkie dźwięki w najwyższej możliwej jakości. Właśnie dlatego powinieneś używać Trust GXT 259 Rudox z kabiną akustyczną i sercowym trybem nagrywania.

 

Mikrofon Trust GXT 259 RUDOX w studiu nagraniowym
ikona

DROGA DO SŁAWY

Zajmujesz się regularnym tworzeniem contentu? Nagrywasz podcasty, muzykę, filmy a może streamujesz? Mikrofon Trust GXT 259 Rudox to idealne rozwiązanie dla Ciebie i wszystkich twoich potrzeb! Sercowy tryb nagrywania pozwoli Ci maksymalnie zredukować szumy z tyłu i nagrywać w niemal studyjnej jakości.

 

Mikrofon Trust GXT 259 RUDOX na niebieskim tle
ikona

REDUKCJA SZUMU

Po zamontowaniu za mikrofonem kabiny akustycznej wszystkie szumy i echa z tyłu zostaną znacznie zmniejszone, co pozwoli Ci na jeszcze lepszą jakość nagrań bez zbędnych hałasów i szumów. Nagraj tylko to co powinno być na nagraniu za pomocą mikrofonu Trust GXT 259 RUDOX. Możesz ustawić kabinę jak tylko chcesz i stworzyć niemal profesjonalne studio dźwiękowe we własnym pokoju!

 

Mikrofon Trust GXT 259 RUDOX w studiu nagroniowym
ikona

CYFROWA JAKOŚĆ

Dzięki podłączeniu przez USB dźwięk nagrywany jest w pełnej cyfrowej jakości. Nie potrzebujesz dodatkowych mikserów – wystarczy tylko twój komputer i wolny port USB. Mikrofon Trust GXT 259 Rudox ma również dodatkowe wejście AUX bezpośrednio w sobie, co umożliwia odsłuch nagrań w czasie rzeczywistym z całkowicie zerowym opóźnieniem. Zyskaj pełną kontrolę nad tym, co nagrywasz.

 

Mikrofon Trust GXT 259 RUDOX na niebieskim tle
Opis
Producent PRD Trust
Rodzaj przetwornika RDP Pojemnościowy
Typ połączenia Przewodowy
Pasmo przenoszenia PSM 18 Hz - 21000 Hz
Czułość CZL 70 -dB/mW
Kompatybilność Mac, Windows
Długość kabla DGK 1,8 m
Kolor KLR czarny
Zasilanie przez USB
Dołączone akcesoria DA Filtr odbicia, Mocowanie amortyzatora, Filtr pop, Stojak metalowy, USB
Wymiary WM 19 x 5,5 x 5,5 [mm]
Waga WG 1710 g
Dodatkowe informacje DDI Redukcja hałasu
Gwarancja 24 miesiące
To Top