Trymer Braun XT5200 · ORLEN VITAY
- 4%

Trymer Braun XT5200

W magazynie Wysyłamy w 24h
249,00 zł
239,00 zł lub 47 600 pkt
i
Sprawdź jak duży rabat mogą zapewnić Ci punkty VITAY.
Trymer Braun Series X XT5200 Wet & Dry. Łatwo, szybko i wygodnie – dzięki ostrzu 4D. Innowacyjne ostrze 4D posiada dwie strefy golenia centralnego i dwa trymery boczne. Nasadka SkinGuard chroni skórę przed ostrzem i zapewnia komfortowe golenie, które zapewnia oczekiwane rezultaty, ale jednocześnie pozostaje delikatne dla skóry.
Płatność tylko punktami programu
lojalnościowego vitay.pl
- załóż konto vitay.pl
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.
 

Trymer Braun Series X XT5200 Wet & Dry

ikona rozmiar

Łatwo, szybko i wygodnie – dzięki ostrzu 4D

Innowacyjne ostrze 4D posiada dwie strefy golenia centralnego i dwa trymery boczne. Nasadka SkinGuard chroni skórę przed ostrzem i zapewnia komfortowe golenie, które zapewnia oczekiwane rezultaty, ale jednocześnie pozostaje delikatne dla skóry.
Przycinaj w górę i w dół za pomocą nasadki dwufunkcyjnej. Ten łatwy w użyciu mechanizm umożliwia szybkie przycinanie zarostu w najbardziej dogodny sposób.
>Z maszynką Braun Series X XT5200 dzięki jej ostrzu 4D i gumowanej rączce antypoślizgowej możesz precyzyjnie stylizować zarost. Sprawia, że kształtowanie staje się precyzyjne i kontrolowane, dając Ci pewność uzyskania pożądanego rezultatu niezależnie od poziomu umiejętności.

 

Trymer Braun Series X XT5200 Wet & Dry mężczyzna podczas golenia
ikona rozmiar

Łatwe, szybkie i wygodne golenie przy każdym ruchu

Bez względu na poziom umiejętności możesz cieszyć się komfortowym goleniem z Braun Series X XT5200 bez przycinania włosów zbyt blisko skóry. To możliwe dzięki w pełni aktywowanemu ostrzu 4D, na które składają się cztery wydajne elementy tnące, wykonujące 450 ruchów na sekundę.
Przymocuj osłonę SkinGuard, aby bezpiecznie pielęgnować wrażliwe obszary, takie jak pachwiny, klatka piersiowa i pachy. Osłona chroni skórę, zapewniając delikatne golenie, i pozostawiając uczucie jedwabistej gładkości.

 

Trymer Braun Series X XT5200 Wet & Dry zbliżenie na ostrza
ikona rozmiar

Kontrola w trudno dostępnych obszarach

Z maszynką Braun Series X XT5200 uzyskaj szybkie i precyzyjne rezultaty dzięki obrotowej głowicy Flex, która dopasowuje się do kształtu twarzy, co jest szczególnie przydatne podczas pielęgnacji trudno dostępnych obszarów. Intuicyjne golenie: w górę, w dół, do tyłu lub do przodu.
Wytrzymałe ostrze 4D zostało stworzone z myślą o trwałości. Jest wykonane w 100% ze stali nierdzewnej i charakteryzuje się trwałością do 6 miesięcy¹.

¹ W przypadku dwóch pełnych zabiegów golenia tygodniowo; rzeczywiste wyniki mogą się różnić

Trymer Braun Series X XT5200 Wet & Dry podczas przycinania i golenia
ikona rozmiar

W pełni wodoodporna

Maszynka Braun Series X XT5200 może być używana z pianką lub żelem, nad umywalką lub pod prysznicem. Z łatwością wyczyścisz ją pod bieżącą wodą, zgodnie z własnymi preferencjami w zakresie higieny.
Łatwo uzyskaj pożądaną długość dzięki nasadkom zatrzaskującym się na miejscu, które są dostępne w długościach 1, 2, 3 i 5 mm do twarzy oraz 3 mm i 0 mm (SkinGuard) do ciała.

¹ W przypadku dwóch pełnych zabiegów golenia tygodniowo; rzeczywiste wyniki mogą się różnić

Trymer Braun Series X XT5200 Wet & Dry przekrój maszynki
Opis
Producent Braun
Rodzaj Trymer do pielęgnacji zarostu
Zasilanie Akumulator
Czas pracy akumulatora 45 min
Ilość ustawień długości strzyżenia 6
Minimalna długość strzyżenia 0 mm
Maksymalna długość strzyżenia 5 mm
Możliwość mycia pod wodą tak
Kolor Czarny
Waga 0,40 kg
Wymiary WM 13 x 6 x 19 cm
Gwarancja 24 miesiące
Dodatkowe informacje DI Nasadka SkinGuard Ostrze 4D
To Top