Uchwyt rowerowy na hak Thule VeloSpace XT 939 · ORLEN VITAY

Uchwyt rowerowy na hak Thule VeloSpace XT 939

Czasowo niedostępne
Uniwersalny uchwyt rowerowy na hak Thule VeloSpace XT 939 do wszystkich rodzajów rowerów - od rowerów elektrycznych i fatbike'ów po małe rowery. Rowery można łatwo zabezpieczyć za pomocą zdejmowanych uchwytów ramy z uchwytami Thule AcuTight z ograniczeniem momentu obrotowego, które klikają po osiągnięciu optymalnego momentu obrotowego.
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.
 

Uchwyt rowerowy na hak Thule VeloSpace XT 939

ikona

Gwarancja bezpieczeństwa

Uniwersalny uchwyt rowerowy na hak Thule VeloSpace XT 939 do wszystkich rodzajów rowerów - od rowerów elektrycznych i fatbike'ów po małe rowery. Rowery można łatwo zabezpieczyć za pomocą zdejmowanych uchwytów ramy z uchwytami Thule AcuTight z ograniczeniem momentu obrotowego, które klikają po osiągnięciu optymalnego momentu obrotowego. Wygodny montaż i regulacja bagażnika rowerowego przed dokręceniem zamka dzięki wysokiej niezawodności i początkowej sztywności mocowania do haka holowniczego.

 

Uchwyt rowerowy na hak Thule VeloSpace XT 939 zamocowany uchwyt na samochód
Opis
Producent PR Thule
Miejsce montażu MM Hak holowniczy
Liczba rowerów LR 3
To Top