Uchwyt samochodowy Baseus Easy Control Clamp z przyssawką (czarny)

Czasowo niedostępne
Uchwyt samochodowy Baseus Easy Control Clamp z przyssawką Wygodnie korzystaj z nawigacji czy odbieraj połączenia podczas jazdy samochodem. Uchwyt samochodowy Baseus Easy Control Clamp z przyssawką zapewnia niezawodną stabilność. Jest wyjątkowo prosty i wygodny w obsłudze.
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.
 

Uchwyt samochodowy Baseus Easy Control Clamp z przyssawką

ikona

Uchwyt samochodowy Baseus Easy Control Clamp z przyssawką

Wygodnie korzystaj z nawigacji czy odbieraj połączenia podczas jazdy samochodem. Uchwyt samochodowy Baseus Easy Control Clamp z przyssawką zapewnia niezawodną stabilność. Jest wyjątkowo prosty i wygodny w obsłudze. Ponadto umożliwia też dopasowanie kąt widzenia do swoich potrzeb. Dzięki mocnej przyssawce bez problemu zamontujesz go na desce rozdzielczej czy przedniej szybie.

 

Uchwyt samochodowy Baseus Easy Control Clamp z przyssawką zamocowany w samochodzie
ikona

Imponująca stabilność

Nie musisz obawiać się, że Twój smartfon wypadnie z uchwyt czy zostanie uszkodzony. Uchwyt samochodowy Baseus Easy Control Clamp z przyssawką wyróżnia się przemyślaną konstrukcją, która zapewnia pełną stabilność nawet podczas jazdy po wymagającym terenie. Antypoślizgowe elementy chronią urządzenie przed zarysowaniem oraz wstrząsami.

 

Uchwyt samochodowy Baseus Easy Control Clamp z przyssawką mechanizm
ikona

Wygodna obsługa telefonu jedną ręką

Uchwyt samochodowy Baseus Easy Control Clamp z przyssawką został zaprojektowany w taki sposób, aby wygodnie dało się z nim umieścić smartfon oraz wyjąć go jedną ręką – wystarczy, że wciśniesz dedykowany przycisk. Możesz również dopasować położenie telefonu do swoich potrzeb czy preferencji. Dzięki możliwości obrotu głowicy oraz podstawy z przyssawkę o 360° z łatwością dostosujesz odpowiedni kąt widzenia. Możesz też bez przeszkód oddalać lub przybliżać telefon.

 

Uchwyt samochodowy Baseus Easy Control Clamp z przyssawką regulacja
ikona

Dopracowany w każdym szczególe

Komfortowo i bezpiecznie ładuj urządzenie w swoim samochodzie. Uchwyt samochodowy Baseus Easy Control Clamp z przyssawką wyposażono w praktyczny, odkryty port, który umożliwia bezproblemowe podłączenie telefonu. Nie musisz się już martwić, że nie będziesz mógł korzystać z uchwytu podczas ładowania smartfona! Co więcej, możesz z powodzeniem dostosować szerokość uchwytu do urządzenia, dzięki czemu obsłuży większość popularnych na rynku modeli.

 

Uchwyt samochodowy Baseus Easy Control Clamp z przyssawką regulacja uchwytu
Opis
Producent PR Baseus
Rodzaj akcesorium uchwyt samochodowy
Bluetooth Nie
Złącza USB Nie
Gwarancja 12 miesięcy
To Top