Uchwyt samochodowy Xblitz Aurum White automatyczny z bezprz. ładowaniem

Czasowo niedostępne
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.

Uchwyt samochodowy Xblitz Aurum biały

ikona

Mocowanie w kratce

Też uważasz, że najlepsze rozwiązania są najprostsze? Uchwyt samochodowy Xblitz Aurum biały jednym kliknięciem zamontujesz w swojej kratce wentylacyjnej. Klik i już jest! Jeden ruch wystarczy, by otworzyć klips mocujący i zamontować Xblitz Aurum biały do kratki. Prosta i intuicyjna instalacja jest tym czego potrzebujesz!

Uchwyt samochodowy Xblitz Aurum biały uchwyt zamontowany w kratce
ikona

Wyjątkowy design

Lubisz się wyróżniać i jednocześnie zachwycać stylem? Uchwyt samochodowy Xblitz Aurum biały jest dla Ciebie! Biały kolor odznacza się wśród swojej konkurencji. Lustrzana tafla głównej powierzchni urządzenia została wykończona ramką w kolorze złotym. Błysk to drugie imię Aurum!

Uchwyt samochodowy Xblitz Aurum biały uchwyt widok uchwytu z bliska zamontowanego w samochodzie
ikona

Ładowanie indukcyjne

Naładuj baterie swojego smartfona łatwo, szybko i… przy okazji jazdy samochodem. Bez zastanawiania, bez podłączania i bez kabli. Nie musisz myśleć o ładowaniu, bo my już pomyśleliśmy za Ciebie. Uchwyt samochodowy Xblitz Aurum biały obsługuje ładowanie indukcyjne o mocy 15W.

Uchwyt samochodowy Xblitz Aurum biały grafika z ładowaniem indukcyjnym
ikona

Wystarczy dotyk

Uchwyt samochodowy Xblitz Aurum biały posiada w górnej, tylnej części czujnik, który reaguje na nawet bardzo delikatny dotyk, dzięki czemu w łatwy sposób możesz otworzyć i zamknąć skrzydełka uchwytu. Idealne dopasowanie z Xblitz Aurum. Za pomocą kulkowej głowicy ułóż uchwyt pod wybranym kątem i zakręć pokrętło aby utrzymać je w tej pozycji. Następnie dociśnij do kratki, otwórz skrzydełka i ciesz się z korzystania!

Uchwyt samochodowy Xblitz Aurum biały palec na czujniku
Opis
Producent PR Xblitz
Rodzaj Samochodowy
Materiał Plastik
Montaż Na kratce
Rozstaw ramion 93 mm x 117mm
Kompatybilność Uniersalny
Wymiary WM 122 x 71 x 53 mm
Kolor KO Biały
Waga WG 112 g
Gwarancja 24 miesiące
Pozostałe informacje Moc pracy: 5W, 7.5W, 10W, 15W max
To Top