Uchwyt samochodowy Xblitz G850 PRO z ładowarką indukcyjną · ORLEN VITAY

Uchwyt samochodowy Xblitz G850 PRO z ładowarką indukcyjną

Dostępne wkrótce
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.

Uchwyt samochodowy z ładowarką indukcyjną Xblitz G850 PRO

ikona

DESIGN

Uchwyt samochodowy Xblitz G850 PRO to funkcjonalne i przemyślane urządzenie. W zestawie znajdują się dwa uchwyty: klips mocujący oraz mocowanie na przyssawkę. Możesz dopasować sposób montażu do swoich potrzeb i do możliwości Twojego samochodu.

Uchwyt samochodowy z ładowarką indukcyjną Xblitz G850 PRO urządzenie od boku na tle nocy
ikona

ŁADOWANIE BEZPRZEWODOWE

Uchwyt Xblitz G850 PRO wspiera funkcję ładowania indukcyjnego. Upewnij się, że twój telefon obsługuje tę technologię, by cieszyć się automatycznym i wygodnym procesem ładowania Twojego smartfona.

Uchwyt samochodowy z ładowarką indukcyjną Xblitz G850 PRO ładowanie smartfona
ikona

SKRZYDEŁKA ZACISKOWE

Xblitz G850 PRO posiada wbudowany czujnik zbliżeniowy, który po wykryciu telefonu automatycznie zamknie skrzydełka mocujące. Te natomiast samoczynnie zacisną się na telefonie, utrzymując go bezpiecznie w ładowarce.

Uchwyt samochodowy z ładowarką indukcyjną Xblitz G850 PRO przód rozsuwanie się skrzydełek podczas montażu
ikona

NOWATORSKA KONSTRUKCJA

Uchwyt samochodowy z ładowarką indukcyjną Xblitz G850 PRO posiada wysuwane ramię z mocowaniem na przyssawkę stabilnie utrzymuje uchwyt zarówno po montażu do szyby, jak i do porowatej powierzchni deski rozdzielczej.

Uchwyt samochodowy z ładowarką indukcyjną Xblitz G850 PRO zamontowany na kokpit
ikona

MOCOWANIE NA SZYBIE

Dzięki specjalnej, silnej przyssawce, uchwyt Xblitz G850 PRO możesz zamontować również na szybie Twojego pojazdu. Jest to rozwiązanie idealne dla kierowców, którzy chcą mieć ekran telefonu na poziomie swoich oczu. To najwygodniejsze rozwiązanie w przypadku np. Uruchomionej nawigacji samochodowej.

Uchwyt samochodowy z ładowarką indukcyjną Xblitz G850 PRO zamontowany na szybie
ikona

KLIPS MOCUJĄCY

Uchwyt samochodowy z ładowarką indukcyjną Xblitz G850 PRO posiada również klips mocujący, dzięki któremu uchwyt możesz zamontować na większości kratek wentylacyjnych w samochodach. To idealne rozwiązanie dla kierowców, którzy nie lubią, gdy droga zasłaniana jest przez urządzenia na szybie.

Uchwyt samochodowy z ładowarką indukcyjną Xblitz G850 PRO zamontowany na wentylatorze
Opis
Producent PR Xblitz
Montaż Deska rozdzielczaKratka nawiewuSzyba
Rozstaw ramion max 83mm
Kompatybilność Uniersalny
Gwarancja 24 miesiące
Pozostałe informacje Moc pracy: 5W, 7.5W, max 10WWejście: 9V/1.67A, 5V/2AWyjście: 9V/1.2A, 5V/1APort zasilania: USB-CZabezpieczenie przed przepięciem, przegrzaniemKondensator: 1.5FWydajność ładowania: 70%Temperatura pracy: od -20°C do około 45°CWaga: 172g (uchwyt na kratkę), 253g (uchwyt na szybę)Rozmiar (bez mocowania
To Top