Uchwyt samochodowy Xblitz GX1 automatyczny

Czasowo niedostępne
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.

Uchwyt samochodowy z ładowarką indukcyjną Xblitz GX1

ikona

REWOLUCJA WSRÓD UCHWYTÓW

Uchwyty Xblitz z serii GX posiadają innowacyjny system automatycznego obrotu do pozycji poziomej. Jest to znakomite rozwiązanie przy częstym wykorzystywaniu smartphona jako nawigacji samochodowej. Oprócz oczywistych zalet wynikających z funkcjonalności - automatyczny obrót zrobi ogromne wrażenie na Twoich pasażerach.

Uchwyt samochodowy z ładowarką indukcyjną Xblitz  Xblitz GX1 urządzenie od boku na tle ulicy nocą
ikona

NAWIGACJA NA POZIOMIE

Pozioma pozycja w uchwycie Xblitz GX1 świetnie sprawdzi się podczas używania nawigacji samochodowej. To także dobre rozwiązanie, kiedy podczas postoju chcesz obejrzeć materiały wideo, czy przeglądnąć zdjęcia.

Uchwyt samochodowy z ładowarką indukcyjną  Xblitz GX1 zamontowany do kratki wentylatora
ikona

POTĘGA INDUKCJI

Uchwyt Xblitz GX1 posiada funkcję bezprzewodowego ładowania, które włącza się automatycznie po umieszczeniu smartfona w uchwycie ładowarki. Funkcja ta gwarantuje, że nie będziesz musiał martwić się rozładowaną baterią w telefonie podczas jazdy.

Uchwyt samochodowy z ładowarką indukcyjną  Xblitz GX1 przód
ikona

ŁADOWANIE 15W

Uchwyt Xblitz GX1 obsługuje ładowanie indukcyjne o mocy 15W, co bezpośrednio przekłada się na dużo szybszy czas ładowania Twojego smartfona. Dzięki większej mocy, urządzenie naładuje Twój telefon o wiele szybciej od tradycyjnych ładowarek indukcyjnych. Pamiętaj, by w pełni wykorzystać tę technologię - Twoje urządzenie musi wspierać ładowanie z taką mocą.

Uchwyt samochodowy z ładowarką indukcyjną  Xblitz GX1 przód podczas ładowania
ikona

LUKSUSOWY DESIGN

Pierwszy taki luksusowy uchwyt pasujący do deski rozdzielczej samochodów marki premium. Uchwyty Xblitz z serii GX charakteryzują się niezwykłym designem. Każdy z nich został starannie zaprojektowany, tak, aby z łatwością wpasował się we wnętrze Twojego samochodu. Matowe tworzywo, którym pokryty jest uchwyt jest odporne na zarysowania i zapewnia mocne trzymanie telefonu podczas ostrych zakrętów, czy nierówności. Uroku dodają błyszczące wstawki i podświetlany logotyp.

Uchwyt samochodowy z ładowarką indukcyjną  Xblitz GX1 zamontowany bokiem
ikona

2 TRYBY DZIAŁANIA

Masz pełną kontrolę. Domyślnie Xblitz GX1 automatycznie obraca się o 90 stopni do pozycji poziomej, ale wystarczy jeden przycisk by zmienić pozycje uchwytu na pionową. Urządzenie zapamięta Twój wybór i następnym razem uruchomi się w ostatnio zapamiętanym trybie.

Uchwyt samochodowy z ładowarką indukcyjną  Xblitz GX1 zamontowanyna wentylatorze
ikona

DWA UCHWYTY

Uchwyt samochodowy Xblitz GX1 można montować na dwa sposoby - za pomocą klipsu mocującego lub przyssawki. Klips mocujący możesz zaczepić na kracie wentylacji, a za pomocą przyssawki możesz przymocować uchwyt nie tylko na szybie, ale także na desce rozdzielczej Twojego samochodu.

Uchwyt samochodowy z ładowarką indukcyjną  Xblitz GX1 zbliżenie na uchwyty
ikona

KOMPAKTOWY I UNIWERSALNY

Uchwyt samochodowy z ładowarką indukcyjną Xblitz GX1 posiada wbudowane skrzydełka w uchwycie posiadają szeroki zasięg regulacji, dzięki czemu urządzenie kompatybilne jest z niemal wszystkimi smartphonami dostępnymi na rynku. Przewód USB typu C gwarantuje pełną kompatybilność i łączność.

Uchwyt samochodowy z ładowarką indukcyjną  Xblitz GX1 przód bok wymiary
ikona

SERIA PLATINUM

Xblitz GX1 należy do nowej Serii Platinum, która wyróżnia się wyszukanym designem i wysoką jakością wykonania. Produkt jest zaprojektowany z myślą o funkcjonalności i designie.

Uchwyt samochodowy z ładowarką indukcyjną  Xblitz GX1 pod skosem, przód
Opis
Producent PR Xblitz
Rodzaj Uchwyt samochodowy z ładowaniem bezprzewodowym
Materiał Brak danych
Montaż Kratka wentylacyjna lub powierzchnie płaskie (szyba/kokpit)
Rozstaw ramion max 105 mm
Kompatybilność Uniwersalny
Wymiary WM 78 x 123 x 52 mm
Kolor KO Czarny
Gwarancja 24 miesiące
Pozostałe informacje Moc pracy: 5W, 7.5W, 10W, 15W max (wejście USB-C)
To Top