Uchwyt samochodowy Xblitz GX4 automatyczny z ład. indukcyjną

Czasowo niedostępne
Obrotowy uchwyt samochodowy Xblitz GX4 Czarny. Czarne obrotowe uchwyty samochodowe Xblitz GX4 posiadają innowacyjny system automatycznego obrotu do pozycji poziomej. Jest to znakomite rozwiązanie przy częstym wykorzystywaniu smartphona jako nawigacji samochodowej.
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.
 

Obrotowy uchwyt samochodowy Xblitz GX4 Czarny

ikona

Rewolucja wsród uchwytów

Czarne obrotowe uchwyty samochodowe Xblitz GX4 posiadają innowacyjny system automatycznego obrotu do pozycji poziomej. Jest to znakomite rozwiązanie przy częstym wykorzystywaniu smartphona jako nawigacji samochodowej. Oprócz oczywistych zalet wynikających z funkcjonalności - automatyczny obrót zrobi ogromne wrażenie na Twoich pasażerach.

 

Obrotowy uchwyt samochodowy Xblitz GX4 Czarny z boku
ikona

Ładowanie 15W

Czarny obrotowy uchwyt samochodowy Xblitz GX4 obsługuje ładowanie indukcyjne o mocy 15W, co bezpośrednio przekłada się na dużo szybszy czas ładowania Twojego smartfona. Dzięki większej mocy, urządzenie naładuje Twój telefon o wiele szybciej od tradycyjnych ładowarek indukcyjnych. Pamiętaj, by w pełni wykorzystać tę technologię - Twoje urządzenie musi wspierać ładowanie z taką mocą.

 

Obrotowy uchwyt samochodowy Xblitz GX4 Czarny różne ustawienia smartfona w uchwycie
ikona

Luksusowy design

Pierwszy taki luksusowy, obrotowy, czarny uchwyt samochodowy Xblitz GX4 pasujący do deski rozdzielczej samochodów marki premium. Uchwyty z serii GX charakteryzują się niezwykłym designem. Każdy z nich został starannie zaprojektowany, tak, aby z łatwością wpasował się we wnętrze Twojego samochodu. Matowe tworzywo, którym pokryty jest uchwyt jest odporne na zarysowania i zapewnia mocne trzymanie telefonu podczas ostrych zakrętów, czy nierówności.

 

Obrotowy uchwyt samochodowy Xblitz GX4 Czarny z boku
ikona

2 tryby działania

Masz pełną kontrolę. Domyślnie obrotowy, czarny uchwyt samochodowy Xblitz GX4 automatycznie obraca się o 90 stopni do pozycji poziomej, ale wystarczy jeden przycisk by zmienić pozycje uchwytu na pionową. Urządzenie zapamięta Twój wybór i następnym razem uruchomi się w ostatnio zapamiętanym trybie.

 

Obrotowy uchwyt samochodowy Xblitz GX4 Czarny z przodu
Opis
Producent PR Xblitz
Rodzaj Uchwyt samochodowy z ładowaniem bezprzewodowym
Materiał Brak danych
Montaż Kratka wentylacyjna lub powierzchnie płaskie (szyba/kokpit)
Rozstaw ramion max 105 mm
Kompatybilność Uniersalny
Wymiary WM 78 x 123 x 52 mm
Kolor KO Czarny
Waga WG 230 g
Gwarancja 24 miesiące
Pozostałe informacje Moc pracy: 5W, 7.5W, 10W, 15W max (wejście USB-C)
To Top