Wentylator MPM MWP-17C · ORLEN VITAY
- 15%

Wentylator MPM MWP-17C

Ocena:
83 % of 100
W magazynie Wysyłamy w 24h
119,00 zł
99,99 zł lub 19 798 pkt
i
Sprawdź jak duży rabat mogą zapewnić Ci punkty VITAY.
Wentylator stojący MPM MWP-17/C zapewnia świeżość i rześkie powietrze w upalne dni. Dzięki regulowanej wysokości może być ustawiony w miejscu mniej dostępnym, na przykład za biurkiem. Wykonany w kolorze czarnym będzie świetnym dopełnieniem każdego wnętrza. Wentylator MPM MWP-17/C posiada 3-stopniową regulację nawiewu powietrza, która pozwoli dostosować prędkość do Twoich oczekiwań.
Płatność tylko punktami programu
lojalnościowego vitay.pl
- załóż konto vitay.pl
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.
 

Wentylator MPM MWP-17C

ikona

Rześkie powietrze

Wentylator stojący MPM MWP-17/C zapewnia świeżość i rześkie powietrze w upalne dni. Dzięki regulowanej wysokości może być ustawiony w miejscu mniej dostępnym, na przykład za biurkiem. Wykonany w kolorze czarnym będzie świetnym dopełnieniem każdego wnętrza.

 

Wentylator MPM MWP-17C kobieta stojąca do przodu oknem
ikona

Funkcjonalne rozwiązania

Wentylator MPM MWP-17/C posiada 3-stopniową regulację nawiewu powietrza, która pozwoli dostosować prędkość do Twoich oczekiwań. Nachylenie czaszy wentylatora można regulować - w ten sposób strumień powietrza może być skierowany w dowolnym kierunku.

 

Wentylator MPM MWP-17C widok od przodu z bawiącą się rodziną w tle
ikona

Regulacja

Dzięki antypoślizgowej podstawie wentylator MPM MWP-17/C stoi stabilnie. Plusem jest możliwość podwyższania i obniżania czaszy wentylatora - jego maksymalna wysokość to 123 cm. Wentylator MPM pasuje do każdego pomieszczenia.

 

Wentylator MPM MWP-17C widok od przodu

Opis
Producent PR MPM
Rodzaj RD Wentylator
Sterowanie SE Mechaniczne
Poziom hałasu PH Brak danych
Moc Power 50 W
Liczba poziomów mocy 3 - stopniowa
Kolor Color Czarny
Gwarancja 24 miesiące
Informacje dodatkowe ID zakres obrotu: 90°
Wysokość max. 1230 mm
To Top