Wideorejestrator MIO MiVue 798 PRO 60FPS WiFi GPS · ORLEN VITAY

Wideorejestrator MIO MiVue 798 PRO 60FPS WiFi GPS

W magazynie Wysyłamy w 24h
899,00 zł lub 179 600 pkt
i
Sprawdź jak duży rabat mogą zapewnić Ci punkty VITAY.
Wideorejestrator MIO MiVue 798 PRO 2.8K QHD jest wyposażony w wysokiej jakości sensor optyczny STARVIS CMOS. Zapewnia on doskonały kontrast oraz jasną i bogatą kolorystykę, nawet w słabym oświetleniu.
Płatność tylko punktami programu
lojalnościowego vitay.pl
- załóż konto vitay.pl
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.
 

Wideorejestrator MIO MiVue 798 PRO 2.8K QHD

ikona

Wysoka jakość obrazu

Wideorejestrator MIO MiVue 798 PRO 2.8K QHD, stworzona z myślą o uchwyceniu każdego detalu, nagrywa w jakości QHD czyli 2.8K. Jej rzeczywisty kąt widzenia wynosi 145°, a jasność obiektywu to F1.8 (mniej = lepiej). W ciągu dnia i w nocy, kamera zarejestruje każdy szczegół, w tym tablice rejestracyjne oraz ważne detale na drodze.

 

Wideorejestrator MIO MiVue 798 PRO 2.8K QHD z tyłu
ikona

Najlepsza jakość obrazu

Wideorejestrator MIO MiVue 798 PRO 2.8K QHD jest wyposażony w wysokiej jakości sensor optyczny STARVIS CMOS. Zapewnia on doskonały kontrast oraz jasną i bogatą kolorystykę, nawet w słabym oświetleniu. Wysoka jakość nagrania ma zasadnicze znaczenie niezależnie od tego, czy chcesz je po prostu zachować na pamiątkę, czy też przekazać ubezpieczycielowi razem z wnioskiem o wypłatę odszkodowania.

 

Wideorejestrator MIO MiVue 798 PRO 2.8K QHD z boku
ikona

Kryształowo czysty obraz wideo nawet przy dużych prędkościach

Wideorejestrator MIO MiVue 798 PRO 2.8K QHD zapewnia nagrywanie materiałów filmowych Full HD 1080P z szybkością 60 klatek/s. W porównaniu z szybkością nagrywania 30 klatek/s, ta podwojona gęstość zapisu danych, umożliwia uzyskanie obrazu wideo o wyjątkowej szczegółowości i płynności nawet podczas nagrywania przy dużych prędkościach. W konsekwencji żaden szczegół nie zostanie nigdy pominięty.

 

Wideorejestrator MIO MiVue 798 PRO 2.8K QHD z przodu
ikona

Ostrzeżenia GPS o fotoradarach

Dzięki ostrzeganiu w ustalonej odległości i funkcji Smart Alert do wczesnego alarmowania o dużych prędkościach wbudowany w wideorejestrator MIO MiVue 798 PRO 2.8K QHD, użytkownik będzie zawsze wiedział, jak szybko może jechać. Ciesz się darmową aktualizacją bazy fotoradarów. Wyjątkiem są następujące kraje: Francja, Szwajcaria, Łotwa, Estonia, Rumunia, Turcja i Niemcy.

 

Wideorejestrator MIO MiVue 798 PRO 2.8K QHD z tyłu i z tyłu
Opis
Producent PR Mio
Kąt widzenia 145 stopni
Wielkość wyświetlacza 2,7"
Miejsce montażu Na przedniej szybie
Format wideo .MOV / H.264
Wbudowany mikrofon Tak
Wbudowany głośnik Tak
Rozdzielczość nagrywania 2.8K 1600P / 25fps, 2K 1440P / 30fps
Rodzaj sensora Sony STARVIS
Kolor Color Czarny
Gwarancja 24 miesiące
To Top