Wideorejestrator Xblitz MIRROR VIEW

Czasowo niedostępne
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.

Wideorejestrator Xblitz Mirror View

ikona

Szeroki kąt widzenia

Ten nowoczesny wideorejestrator Xblitz Mirror View umieszczony w lusterku samochodowym umożliwia nagrywanie obrazu w zakresie 130 stopni. Szeroki kąt widzenia pozwala na swobodną obserwację obydwu pasów ruchu.

Wideorejestrator Xblitz Mirror View powiększony w odbiciu 3d na drodze
ikona

Nagrywanie w pętli

Dzięki funkcji „Loop-Recording" nie musisz obawiać się o brak miejsca i ciągłe usuwanie archiwalnych plików. Rejestrator Xblitz Mirror View automatycznie nadpisuje stare pliki nowszymi. Nośnikiem danych w urządzeniu są karty pamięci microSD. Ponadto technologia HDR pozwala na rejestrację bardziej szczegółowego obrazu w zmiennycvh warunkach oświetleniowych w polu widzenia kamery (np. w nocy).

Wideorejestrator Xblitz Mirror View rejestrujący obraz w różnych rozdzielczościach
ikona

Kamera wsteczna

Wideorejestrator Xblitz Mirror View to urządzenie 2 w 1. Rejestruje obraz nie tylko z przodu, ale również z tyłu pojazdu. Wszystko za sprawą dodatkowej, tylnej kamery, stanowiącej część zestawu.

Wideorejestrator Xblitz Mirror View rejestrujący obraz złodzeja
ikona

Detekcja ruchu

Wideorejestrator Xblitz Mirror View automatycznie uruchomi rejestrację obrazu, gdy wykryje ruch w polu widzenia kamery. Dzięki temu z łatwością sprawdzisz, czy ktoś zbliżał się do pojazdu podczas Twojej nieobecności.

Wideorejestrator Xblitz Mirror View lężący na drodze
ikona

Tryb parkingowy

Ta przydatna funkcja sprawia, że wideorejestrator Xblitz Mirror View uruchomi się automatycznie i rozpocznie nagrywanie, gdy tylko wykryje wstrząsy w czasie postoju samochodu. Dzięki temu rozwiązaniu możesz zidentyfikować sprawcę kolizji.

Wideorejestrator Xblitz Mirror View - kobieta w samochodzie
ikona

Czujnik G-Sensor

W razie kolizji lub nagłego hamowania funkcja G-sensor zabezpieczy kluczowe dane przed nadpisaniem. Standardowo wideorejestrator Xblitz Mirror View nagrywa w pętli, nadpisując stare pliki nowszymi, jednak w razie nieprzewidzianych zdarzeń, zastosowana technologia zabezpiecza przed utratą danych.

Wideorejestrator Xblitz Mirror View na tle niebieskich neonów
Opis
Producent PR Xblitz
Kąt widzenia 140 stopni
Wielkość wyświetlacza 5”
Miejsce montażu Lusterko wewnętrzne
Format wideo .MOV
Wbudowany mikrofon Nie
Wbudowany głośnik Nie
Rozdzielczość nagrywania 1080p
Rodzaj sensora G-Sensor
Kolor Color Czarny
Funkcje FU Czujnik ruchu
Złącza ZŁ miniUSB
Gwarancja 24 miesiące
Wysokość WS 75 mm
Głębokość GŁ 35 mm
Szerokość SZ 315 mm
Waga WG 242 g
Informacje dodatkowe Wspierany format kart pamięci: microSD do 64 GB
To Top