Raty 0%

Wideorejestrator Xblitz Z9 BLACK EDITION

W magazynie
245,00 zł lub 48 800 pkt
24,5 zł x 10 rat 0% RRSO
Sprawdź jak duży rabat mogą zapewnić Ci punkty VITAY.
i
Wideorejestrator Xblitz Z9 Czarny. Świetna jakość obrazu. Czy zdarzyło Ci się jechać piękną trasą, której nie mogłeś zarejestrować? Z wideorejestratorem Xblitz Z9 możesz cieszyć się wysokiej jakości nagraniami z Twoich podróży. Już nic Ci nie umknie podczas jazdy samochodem, a piękne widoki zostaną z Tobą na dłużej.
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.
 

Wideorejestrator Xblitz Z9 Czarny

ikona

Świetna jakość obrazu

Czy zdarzyło Ci się jechać piękną trasą, której nie mogłeś zarejestrować? Z wideorejestratorem Xblitz Z9 możesz cieszyć się wysokiej jakości nagraniami z Twoich podróży. Już nic Ci nie umknie podczas jazdy samochodem, a piękne widoki zostaną z Tobą na dłużej. Wideorejestrator samochodowy Xblitz Z9 został wykonany z wytrzymałego polerowanego metalu. Powłoka kamery jest czarna i matowa, dzięki czemu nie pozostają na niej ślady palców, a sama kamera świetnie prezentuje się w każdym samochodzie.

 

Wideorejestrator Xblitz Z9 od frontu
ikona

Szeroki kąt widzenia

Do stworzenia Xblitz Z9 wybrano najwyższej klasy materiały. Obudowa z polerowanej warstwy metalu, jest nie tylko wytrzymała, ale także świetnie się prezentuje. Ponadto kamera została wyposażona w wygodne sloty, porty oraz przyciski funkcyjne. Wideorejestrator Xblitz Z9 nagrywa obraz o szerokości 140 stopni, co pozwoli Ci na obserwację obydwu pasów drogi, w tym także pobocza. Z łatwością dostrzeżesz numery tablic rejestracyjnych mijających Cię pojazdów.

 

Wideorejestrator Xblitz Z9 od frontu schowany za górami
ikona

Obsługa kart micro SD

Umieść kartę pamięci w slocie wideorejestratora Xblitz Z9 i ciesz się spokojną podróżą. Dzięki karcie microSD możesz w łatwy i szybki sposób przesłać oraz obejrzeć nagrania na większym ekranie komputera czy telewizora. Aby ułatwić Ci tę czynność, do zestawu kamery dodano czytnik kart pamięci microSD.

 

Wideorejestrator Xblitz Z9 widok na kartę pamięci od przodu oraz na wideorejestrator od boku
ikona

Tryb parkingowy

Tryb parkingowy w wideorejestratorze Xblitz Z9 znacznie zwiększy ochronę Twojego samochodu, nawet wtedy, gdy nie będzie Cię w pojeździe. Wideorejestrator uruchomi się automatycznie, gdy wykryje wstrząs. Rozpocznie nagrywanie i łatwo zidentyfikujesz sprawcę kolizji czy uszkodzenia auta. Dzięki funkcji nagrywania w pętli nie musisz martwić się o brak miejsca i ciągłe usuwanie archiwalnych plików. Rejestrator Xblitz Z9 nagrywa obraz w trybie ciągłym i nadpisuje starsze pliki nowszymi nagraniami.

 

Wideorejestrator Xblitz Z9 widok na ekran wideorejestratora na tle parkingu
Opis
Producent PR Xblitz
Kąt widzenia 140 stopni
Miejsce montażu Na przedniej szybie
Format wideo H.264
Wbudowany mikrofon Tak
Wbudowany głośnik Tak
Rozdzielczość nagrywania 1920 × 1080
Rodzaj sensora G-Sensor
Kolor Color Czarny
Funkcje FU Czujnik ruchu
Złącza ZŁ USB
Gwarancja 24 miesiące
Wysokość WS 65.5 mm
Głębokość GŁ 32.4 mm
Szerokość SZ 58 mm
Waga WG 99 g
Informacje dodatkowe Automatyczny start/stop nagrywania
10 x 0%
Kwota kredytu
Pierwsza wpłata
Liczba rat
2 Liczba rat
x
0,00 zł Wysokość raty
%
%
%
%
%
%
Szczegóły finansowe wskazanej propozycji:
Całkowita kwota kredytu 500,00 zł
Całkowita kwota do zapłaty 0,00 zł
Całkowity koszt kredytu 0,00 zł
Prowizja 0,00 zł
Stopa oprocentowania stała 0,00 %
Odsetki 0,00 zł
RRSO 0,00 %
Rozwiń szczegóły
To Top