Wieża Blaupunkt MS16BT EDITION, Bluetooth, USB, biała

Czasowo niedostępne
Wieża Blaupunkt MS16BT EDITION Bluetooth USB biała Idealne urządzenie do małym mieszkań. Wieża Blaupunkt MS16BT EDITION Bluetooth USB biała to idealne urządzenie do małych mieszkań, w których chcemy stworzyć mini centrum domowej rozrywki. W jednej obudowie łączy bowiem ona wiele funkcji, jednocześnie stanowiąc elegancki dodatek do każdego wnętrza.
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.
 

Wieża Blaupunkt MS16BT EDITION Bluetooth USB biała

ikona

Idealne urządzenie do małym mieszkań

Wieża Blaupunkt MS16BT EDITION Bluetooth USB biała to idealne urządzenie do małych mieszkań, w których chcemy stworzyć mini centrum domowej rozrywki. W jednej obudowie łączy bowiem ona wiele funkcji, jednocześnie stanowiąc elegancki dodatek do każdego wnętrza. Model MS16BT EDITION marki Blaupunkt, wyposażony w funkcję Bluetooth, umożliwia odtwarzanie utworów zapisanych na smartfonie, laptopie lub dostępnych w serwisach internetowych. Wbudowany odtwarzacz CD z odczytem plików MP3/WMA umożliwia odtwarzanie płyt Audio-CD, plików MP3 dostępnych na nagrywanych nośnikach CD-R i płytach wielokrotnie nagrywanych CD-RW. Do dyspozycji jest również port USB, do którego można podłączyć wszelkiego rodzaju pamięci typu pendrive o maksymalnej pojemności do 32 GB i odtwarzać zamieszczony na nich materiał dźwiękowy.

 

Wieża Blaupunkt MS16BT EDITION Bluetooth USB biała grupa ludzi tańczących do muzyki
ikona

Dostosowanie brzmienia

Producent wyposażył to nowoczesne urządzenie w equalizer z fabrycznymi ustawieniami POP, ROCK, JAZZ, CLASSIC, DANCE, dzięki czemu użytkownik ma możliwość dostosowania profilu brzmienia do rodzaju odsłuchiwanego materiału i może dać się ponieść ulubionej muzyce. Funkcja LOUDNESS, która podnosi poziom wysokich i niskich tonów, pozwala natomiast zwiększyć ogólną dynamikę dźwięku, co jest szczególnie przydatne przy niskim poziomie głośności. W celu dopasowania profilu brzmienia do własnych preferencji model MS16BT Edition wyposażono również w oddzielną regulację basów i sopranów.

 

Wieża Blaupunkt MS16BT EDITION Bluetooth USB biała frontem
ikona

Radio FM

Ten mini zestaw hi-fi posiada także radio FM z pamięcią 40 stacji dzięki czemu istnieje możliwość wprowadzenia do pamięci swoich ulubionych rozgłośni, eliminując w ten sposób konieczność każdorazowego ich wyszukiwania. Tuner obsługuje zarówno automatyczny, jak i manualny tryb strojenia. Ręczne zapamiętywanie stacji pozwala zaprogramować je w żądanym przez użytkownika porządku. Dostępny jest również przełącznik pomiędzy odbiorem sygnału w trybie stereo lub mono dla zapewnienia jeszcze lepszego odbioru sygnału radiowego.

 

Wieża Blaupunkt MS16BT EDITION Bluetooth USB biała frontem wyświetlacz
ikona

Elegancki wygląd

Kolejną istotną funkcjonalnością mikrowieży MS16BT EDITION jest zegar z funkcją alarmu, który obudzi każdego śpiocha dźwiękami ulubionej muzyki. Alarm może być realizowany za pomocą wybranej stacji radiowej, materiału z odtwarzacza CD/USB, a także za pomocą niezwykle skutecznego brzęczyka. Moc wyjściowa zaimplementowanego wzmacniacza wynosi 15 W RMS, a moc maksymalna całego zestawu to 45 W. Model MS16BT EDITION prezentuje się bardzo elegancko, a jego obsługę ułatwia pilot zdalnego sterowania oraz czytelny wyświetlacz LED. Podświetlana tacka odtwarzacza CD, nowoczesne, odkryte głośniki oraz elegancki, biały kolor obudowy tworzą całość, która będzie wyjątkowo prezentowała się w każdym nowoczesnym wnętrzu.

 

Wieża Blaupunkt MS16BT EDITION Bluetooth USB biała głośnik frontem
Opis
Producent PR Blaupunkt
Moc głośników 45 W
Wyświetlacz LED
Kolor Biały
Obsługiwane formaty MP3, WMA
Wysokość 102 mm (wieża), 244 mm (głośniki)
Głębokość 238 mm (wieża), 184 mm (głośniki)
Szerokość 220 mm (wieża), 125 mm (głośniki)
Waga 4,92 kg
Wbudowany tuner FM
Funkcje odtwarzanie muzyki
Złącza USB, AUX
Ilość głośników 2
Odtwarzanie mediów Odtwarzanie płyt, Bluetooth
Gwarancja 24 miesiące
Informacje dodatkowe ID Equalizer: (Classic, Rock, Pop, Jazz, Dance, Live)
To Top