Wyciskarka Philips HR1888/70

Czasowo niedostępne
Wyciskarka Philips HR1888/70 Czarno-złota Przepisy, wskazówki i inspiracje Pobierz aplikację NutriU i zobacz, jak z pomocą wyciskarki Philips HR1888/70 przygotować swoje ulubione soki. Zdrowe gotowanie powinno być proste i zachęcać do dalszych eksperymentów. To dlatego aplikacja NutriU oferuje tak wiele alternatyw Twoich ulubionych dań w zdrowszej odsłonie. Począwszy od ożywczych soków po domowe mleko migdałowe, nasze przepisy są zdrowe, ale nadal smaczne. Odłączane elementy można myć w zmywarce Dzięki wyjątkowej konstrukcji wyciskarkę Philips HR1888/70 do soku można szybko złożyć.
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.

Wyciskarka Philips HR1888/70 Czarno-złota

ikona

Przepisy, wskazówki i inspiracje

Pobierz aplikację NutriU i zobacz, jak z pomocą wyciskarki Philips HR1888/70 przygotować swoje ulubione soki. Zdrowe gotowanie powinno być proste i zachęcać do dalszych eksperymentów. To dlatego aplikacja NutriU oferuje tak wiele alternatyw Twoich ulubionych dań w zdrowszej odsłonie. Począwszy od ożywczych soków po domowe mleko migdałowe, nasze przepisy są zdrowe, ale nadal smaczne.

Wyciskarka Philips HR1888/70 pod skosem w lewo
ikona

Odłączane elementy można myć w zmywarce

Dzięki wyjątkowej konstrukcji wyciskarkę Philips HR1888/70 do soku można szybko złożyć i rozpocząć użytkowanie. Pozwala ona również na łatwe rozłożenie i szybkie wyczyszczenie. Wszystkie odłączane elementy można bezpiecznie umyć w zmywarce, co jeszcze bardziej ułatwia czyszczenie po codziennym wyciskaniu soku.

Wyciskarka Philips HR1888/70 od frontu
ikona

Z blokadą kapania pozwalającą utrzymać blaty w czystości

Uwolnij składniki odżywcze z owoców i warzyw dzięki wyciskaniu do 80% zawartości. Wyciskarka Philips HR1888/70 sprawdzi się też świetnie do warzyw liściastych. Blat kuchenny pozostanie czysty i schludny dzięki zintegrowanej blokadzie kapania. Ciesz się świeżymi sokami i porządkiem w kuchni!

Wyciskarka Philips HR1888/70 od boku
ikona

Szeroki otwór na produkty - 70 mm

Teraz możesz zaoszczędzić czas i szybciej wycisnąć soki - większość warzyw i owoców zmieści się w wyciskarce Philips HR1888/70 bez potrzeby krojenia. Wystarczy umieścić je w bardzo dużym otworze na produkty (70 mm) i można każdego dnia rozkoszować się pożywnym napojem!

Wyciskarka Philips HR1888/70 pod skosem w lewo
Opis
Producent PR Philips
Moc MO 150 W
Rodzaj Wyciskarka wolnoobrotowa
Pojemność 1 l
Liczba poziomów obrotów LPO 1
Możliwość mycia elementów w zmywarce MM Tak
Odpływ soku Pojemnik na sok
Blokada kapania Tak
Zawartość zestawu ZZ Wyciskarka, pojemnik na sok
Kolor Czarno-złoty
Wymiary WM 361,7 x 136,5 x 360,9 mm
Waga WG 4,4 kg
Gwarancja 24 miesiące
Informacje dodatkowe ID Szeroki otwór na produkty - 70 mm
To Top