Xblitz Master Box Bezprzewodowy Głośnik BT

W magazynie
69,00 zł lub 13 600 pkt
Sprawdź jak duży rabat mogą zapewnić Ci punkty VITAY.
i
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.

Głośnik bezprzewodowy Xblitz Master Box czarny

ikona

Bluetooth 5.0

Głośnik bezprzewodowy Xblitz Master Box czarny został wyposażony w BT 5.0, który zapewnia aż dwa razy szybszy transfer niż BT 4.2. To więcej radości z ulubionej muzyki! Posiadając dwa egzemplarze Xblitz Master Box, w prosty sposób sparujesz je ze sobą! Wystarczy, że ustawisz urządzenia w trybie BT i przytrzymasz przycisk M przez kilka sekund w jednym głośniku, do momentu aż usłyszysz sygnał dźwiękowy. Następnie wystarczy, że włączysz swoją ulubioną muzykę na jednym głośniku, a drugi od razu zacznie ją równocześnie odtwarzać.

Głośnik bezprzewodowy Xblitz Master Box czarny od przodu z ikoną Bluetooth na grafice
ikona

10 metrów zasięgu

Lubisz podchodzić do wszystkiego z dystansem? W takim razie głośnik, który posiada łączność BT o zasięgu do 10 metrów, jest dla Ciebie! Już nie musisz stać z telefonem przy odtwarzaczu, teraz możesz pójść wiele kroków naprzód z Xblitz Master Box! Głośnik o mocy 10W zapewni potężny i krystalicznie czysty dźwięk. Zrób domówkę razem z głośnikiem bezprzewodowym Xblitz Master Box czarnym i doceń głębię brzmienia Twojej ulubionej muzyki.

Głośnik bezprzewodowy Xblitz Master Box czarny od przodu z widoczną tańczącą parą w tle
ikona

Mocna latarka

Jeśli liczysz sobie wielozadaniowość, to głośnik bezprzewodowy Xblitz Master Box czarny Cię nie zawiedzie! Nie tylko potrafi rozkręcić imprezę, ale również zapewni mocne światło z wbudowanej latarki. Dodatkowe oświetlenie zbuduje klimatyczny nastrój, a także może okazać się niezbędne na wyjeździe.

Głośnik bezprzewodowy Xblitz Master Box czarny pod skosem trzymany w dłoni z włączoną latarką
ikona

Szeroki pasek. Nowoczesny design

Czy mocny głośnik z głębokim brzmieniem może być jednocześnie poręczny? Teraz już tak! Głośnik bezprzewodowy Xblitz Master Box czarny to prawdziwy, solidny boombox, który został wyposażony w bardzo wygodny, szeroki pasek. Wystarczy, że zarzucisz go na ramię i już możesz ruszać w miasto lub plener. Xblitz Master Box to głośnik, który cechuje się uniwersalnym, nowoczesnym designem. Jego czarny kolor komponuje się z każdym pomieszczeniem, a także będzie pasować do każdej stylizacji. Gustowne, delikatne żłobienia dodają charakteru produktowi.

Głośnik bezprzewodowy Xblitz Master Box czarny od frontu
Opis
Producent PR Xblitz
Łączna Moc RMS 10 W
Czas pracy na baterii Do 2 godzin
Zakres częstotliwości 120Hz – 20kHz
AM/FM Tak
Zasilanie ZS Wbudowany akumulator
Wodoodporność Nie
Kolor Color Czarny
AirPlay AP nie
Bluetooth BT Tak
Waga WG 650 g
NFC NF Nie
Wi-Fi WF Nie
Informacje dodatkowe ID Czas ładowania 4-5h
Gwarancja GW 24 miesiące
Złącza ZŁ AUX, Karta micro SD, USB
Dedykowana aplikacja DA Nie
Pojemność akumulatora PA 1200 mAh
To Top