Xblitz Master ONE Bezprzewodowy Głośnik BT

W magazynie
79,00 zł lub 15 600 pkt
Sprawdź jak duży rabat mogą zapewnić Ci punkty VITAY.
i
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.

Głośnik bezprzewodowy Xblitz Master One czarny

ikona

Radio FM

Xblitz Master One to urządzenie 2w1, czyli wysokiej jakości głośnik bezprzewodowy, połączony z radiem FM. Wbudowany tuner FM umożliwi Ci słuchanie ulubionych stacji, audycji radiowych oraz najświeższych wiadomości. Mały, lekki, poręczny głośnik bezprzewodowy Xblitz Master One czarny to sprzęt o wysokiej jakości dźwięku. Ten model został zaprojektowany, aby umilić Ci wyjazdy i wakacje brzmieniem Twojej ulubionej muzyki.

Głośnik bezprzewodowy Xblitz Master One czarny od frontu
ikona

Zegar i budzik

To, co wyróżnia Xblitz Master One, to wyświetlacz. Głośnik bezprzewodowy posiada funkcję zegara, a także pomiaru temperatury. Teraz możesz mieć w zasięgu wzroku najważniejsze informacje. Głośnik bezprzewodowy Xblitz Master One czarny z funkcją budzika sprawdzi się idealnie w każdej sypialni. Duże, widoczne cyfry pozwolą Ci łatwo sprawdzić godzinę – nawet w nocy – i ustawić budzenie. Jest bardzo prosty w obsłudze – posiada intuicyjne przyciski, służące do regulowania jasności i ustawiania alarmu.

Głośnik bezprzewodowy Xblitz Master One czarny od frontu
ikona

Bluetooth 5.0

To, co szczególnie ważne w głośniku Xblitz Master One, to bezprzewodowość. Dzięki technologii BT możesz połączyć się z każdym urządzeniem - smartfonem, komputerem czy tabletem. Standard BT 5.0, który posiada głośnik bezprzewodowy Xblitz Master One czarny, jest aż dwa razy szybszy niż BT 4.2.

Głośnik bezprzewodowy Xblitz Master One czarny widok po lewej stronie grafiki na dłoń wciskającą przycisk na głośniku oraz widok na telefon trzymany w dłoni nad głośnikiem na grafice po prawej stronie
ikona

Pomiar temperatury. Moc 10 W

Master One to nie tylko głośnik z wbudowanym radiem. To Twój przenośny termometr w sypialni czy na wyjeździe. Dzięki niemu zawsze możesz sprawdzić temperaturę w Twoim otoczeniu. Lubisz, gdy muzyka sama Cię nosi do tańca? Głośnik bezprzewodowy Xblitz Master One czarny sprawi, że nie będziesz chciał zejść z parkietu! Krystalicznie czysty dźwięk zapewnia łączna moc głośników 10 W. Niech potężne brzmienie zawładnie Twoją imprezą!

Głośnik bezprzewodowy Xblitz Master One czarny pod skosem
Opis
Producent PR Xblitz
Łączna Moc RMS 10 W
Czas pracy na baterii Do 3 godzin
Zakres częstotliwości 120Hz – 20kHz
AM/FM Tak
Zasilanie ZS Wbudowany akumulator
Wodoodporność Nie
Kolor Color Czarny
Głębokość GŁ 54 mm
Wysokość WS 75 mm
AirPlay AP nie
Szerokość SZ 172 mm
Bluetooth BT Tak
Waga WG 476 g
NFC NF Nie
Wi-Fi WF Nie
Informacje dodatkowe ID Czas ładowania: do 3 godzin
Gwarancja GW 24 miesiące
Złącza ZŁ USB, micro USB, czytnik kart micro SD
Dedykowana aplikacja DA Nie
Pojemność akumulatora PA 1200 mAh
To Top