Kontroler Microsoft QAS-00002 Xbox Series Biały · ORLEN VITAY

Kontroler Microsoft QAS-00002 Xbox Series Biały

Czasowo niedostępne
Wypróbuj unowocześniony design bezprzewodowego, białego kontrolera Microsoft QAS-00002 Xbox Series, zawierającego żłobione powierzchnie, odświeżoną geometrię i zwiększony komfort podczas rozgrywki. Celuj dokładnie dzięki uchwytom z chropowatą teksturą i hybrydowemu padowi kierunkowemu. Bezproblemowe przechwytywanie i udostępnianie zawartości za pomocą specjalnego przycisku udostępniania.
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.
 

Kontroler Microsoft QAS-00002 Xbox Series Biały

ikona

Ulepsz swoją grę

Wypróbuj unowocześniony design bezprzewodowego, białego kontrolera Microsoft QAS-00002 Xbox Series, zawierającego żłobione powierzchnie, odświeżoną geometrię i zwiększony komfort podczas rozgrywki. Celuj dokładnie dzięki uchwytom z chropowatą teksturą i hybrydowemu padowi kierunkowemu. Bezproblemowe przechwytywanie i udostępnianie zawartości za pomocą specjalnego przycisku udostępniania. Błyskawicznie paruj, graj i przełączaj się między urządzeniami, w tym Xbox Series X|S, Xbox One, komputerami z systemem Windows 10, urządzeniami z systemem Android i iOS.

 

Kontroler Microsoft QAT-00002 Xbox Series Biały z boku
ikona

Zgodność

Biały kontroler Microsoft QAS-00002 Xbox Series posiada technologię Xbox Wireless i Bluetooth® do bezprzewodowej gry na konsolach, komputerach, telefonach komórkowych i tabletach. Do urządzenia pasuje dowolny, zgodny zestaw słuchawkowy ze standardowym 3,5-milimetrowym wejściem stereo. Ponadto bateria wytrzymuje do 40 godzin pracy na bateriach AA.

 

Kontroler Microsoft QAS-00002 Xbox Series Biały z przodu i z tyłu
Opis
Producent PRD Microsoft
Rodzaj kontrolera Pad
Kompatybilność z urządzeniami Xbox Series X, Xbox Series S, Xbox One, Windows 10, Android i iOS
Komunikacja Bezprzewodowa
Obrót o Nie dotyczy
Siłowe sprzężenie zwrotne Nie
Dźwignia zmiany biegów Nie
Pedały nie dotyczy
Wibracje Tak
Minijoystick analogowy Tak
Gwarancja GWR 12 miesięcy
Popularne w kategorii Akcesoria do konsol
To Top