Zegarek Lorus LOR RM327HX9 · ORLEN VITAY

Zegarek Lorus LOR RM327HX9

W magazynie Przewidywana wysyłka w 24h
529,00 zł lub 105 600 pkt
Sprawdź jak duży rabat mogą zapewnić Ci punkty VITAY.
i
Zegarek męski Lorus LOR RM327HX9 Srebrny Tarcza z fakturą splotu carbonu Zegarek męski Lorus LOR RM327HX9 to wyróżniający się model z kolekcji chronografów marki Lorus. Jego cechą charakterystyczną jest tarcza, która posiada fakturę splotu carbonu. W połączeniu z czerwonymi dodatkami w postaci wskazówki oraz ringu na tarczy daje to niesamowity efekt.
Płatność tylko punktami programu
lojalnościowego vitay.pl
- załóż konto vitay.pl
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.
Zegarek męski Lorus LOR RM327HX9 Srebrny Tarcza z fakturą splotu carbonu Zegarek męski Lorus LOR RM327HX9 to wyróżniający się model z kolekcji chronografów marki Lorus. Jego cechą charakterystyczną jest tarcza, która posiada fakturę splotu carbonu. W połączeniu z czerwonymi dodatkami w postaci wskazówki oraz ringu na tarczy daje to niesamowity efekt. Wieloletnia trwałość Koperta posiada uniwersalne wymiary 43 mm średnicy oraz 11 mm grubości co sprawia, że ten model będzie idealnie układał się na większości męskich nadgarstków. Sercem zegarka męskiego Lorus LOR RM327HX9 jest mechanizm z funkcją stopera produkcji Seiko Watch Corporation co daje gwarancję wysokiej precyzji odmierzania czasu, a także wieloletniej trwałości.
Opis
Producent PR Lorus
Typ mechanizmu TM Kwarcowy
Grubość koperty GK 11
Wodoszczelność WD 100 m (10 bar)
Alarm AL Brak
Timer TM Brak
Datownik DT Brak
Kolor KO Srebrny
Płeć PŁ Męski
Szerokość koperty SK 43 mm
Rodzaj szkła RS Mineralne
Podświetlenie PO Brak
Gwarancja GW 24 miesięcy
Popularne w kategorii Zegarki męskie
To Top