Zegarek Lorus RH951NX9

Czasowo niedostępne
Zegarek męski Lorus RH951NX9 Czarny Klasyczna stylistyka Zegarek męski Lorus RH951NX9 to model, który wyróżnia się klasyczną stylistyką. Jego cechą charakterystyczną jest zastosowanie szkła szafirowego, które jest niezwykle odporne na wszelkiego rodzaju zarysowania.
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.
Zegarek męski Lorus RH951NX9 Czarny Klasyczna stylistyka Zegarek męski Lorus RH951NX9 to model, który wyróżnia się klasyczną stylistyką. Jego cechą charakterystyczną jest zastosowanie szkła szafirowego, które jest niezwykle odporne na wszelkiego rodzaju zarysowania. Tarcza zegarka posiada bardzo czytelne oznaczenie godzin w postaci cyfr arabskich. Wodoszczelność 5 BAR W połączeniu z dużym kontrastem pomiędzy tarczą a indeksami godzinowymi sprawia to, że odczyt godziny staje się szybki i bezproblemowy. Koperta zegarka męskiego Lorus RH951NX9 posiada uniwersalne wymiary – 42 mm średnicy oraz 10 mm grubości. Wodoszczelność została określona przez producenta na 5 BAR.
Opis
Producent PR Lorus
Typ mechanizmu TM Kwarcowy
Grubość koperty GK 10
Wodoszczelność WD 50 m (5 bar)
Alarm AL Brak
Timer TM Brak
Datownik DT Tak
Kolor KO Czarny
Płeć PŁ Męski
Szerokość koperty SK 42 mm
Rodzaj szkła RS Szafirowe
Podświetlenie PO Brak
Gwarancja GW 24 miesięcy
To Top