Żelazko Bass Polska BP 10552

Czasowo niedostępne
Żelazko Bass Polska BP 10552 parowe. Zalety żelazka parowego 5 unikalnych funkcji żelazka Bass Polska BP 10552 parowego: Prasowanie parowe w pionie i w poziomie, prasowanie na sucho i na mokro bez przypalania tkaniny, funkcja automatycznego podajnika pary, wyrzut pary, wyrzut mgiełki / spryskiwacza.
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.
 

Żelazko Bass Polska BP 10552 parowe

ikona

Zalety żelazka parowego

5 unikalnych funkcji żelazka Bass Polska BP 10552 parowego: Prasowanie parowe w pionie i w poziomie, prasowanie na sucho i na mokro bez przypalania tkaniny, funkcja automatycznego podajnika pary, wyrzut pary, wyrzut mgiełki / spryskiwacza. 4 praktyczne systemy: Anti-calc - automatyczne odkamienianie, Anti-drop - ochrona przed kapaniem, system bezpieczeństwa strażak - automatyczne wyłączenie, samoczyszczenie.

 

Żelazko Bass Polska BP 10552 parowe frontem
Opis
Producent PRD Bass Polska
Moc 2400
Rodzaj żelazka Parowe
Pojemność zbiornika PZ 350 mL
Rodzaj stopy ceramiczna
Długość przewodu DP 1,9 m
Wyrzut pary 25 g / min
Funkcje FU Prasowanie parowe w pionie i w poziomie, Prasowanie na sucho i na mokro bez przypalania tkaniny, Funkcja automatycznego podajnika pary, Wyrzut pary, Wyrzut mgiełki / spryskiwacza
Kolor KO szaro-niebieski
Gwarancja 12 miesięcy
To Top