Żelazko MPM MZE-21/RS

Czasowo niedostępne
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.

Żelazko MPM MZE-21/RS fioletowe

ikona

Żelazko parowe

Żelazko MPM MZE-21/RS fioletowe szybko się nagrzewa, ma spryskiwacz, blokadę kapania i funkcję prasowania w pionie. Dzięki tej funkcjonalności odświeżysz zasłony lub ubrania wiszące na wieszaku. Duży zbiornik na wodę o pojemności 400 ml zdecydowanie ułatwia pracę.

Żelazko MPM MZE-21/RS fioletowe widok żelazka z boku
ikona

Szereg funkcjonalnych rozwiązań

Zintegrowany system antywapienny ANTI-CALC zapobiega osadzaniu się kamienia wewnątrz urządzenia, przedłużając tym samym jego żywotność. Żelazko MPM MZE-21/RS fioletowe posiada praktyczną funkcję ANTI-DRIP, która zapobiega kapaniu podczas prasowania w niskich temperaturach. Funkcja SELF CLEAN zapewnia samooczyszczenie z osadu. Dzięki temu konserwacja żelazka jest banalnie prosta i wydłuża czas jego użytkowania.

Żelazko MPM MZE-21/RS fioletowe wyprasowane ubrania
ikona

Ceramiczna stopa

Żelazko MPM MZE-21/RS fioletowe zostało wyposażone w ceramiczną stopę, która świetnie sobie radzi na każdym materiale - nie przywiera do oraz jest odporna na różnego rodzaju zarysowania. Co ważne, bardzo łatwo utrzymasz ją w czystości. Korzystanie z żelazka ulatwia także funkcja AUTO SHUT-OFF (strażak) – elektroniczne bezpieczne wyłączenie żelazka sygnalizowane dźwiękiem.

Żelazko MPM MZE-21/RS fioletowe ceramiczna stopa
ikona

Para

Żelazko MPM MZE-21/RS fioletowe charakteryzuje uderzenie pary na poziomie 180 g/min i ciągły wyrzut od 0 do 50 g/min. Ponadto żelazko MPM posiada system ANTI-DRIP, który zapobiega kapaniu podczas prasowania w niskich temperaturach oraz funkcję SELF CELAN, dzięki której żelazko samo oczyszcza się z osadu.

Żelazko MPM MZE-21/RS fioletowe widok od przodu pod skosem
Opis
Producent PRD MPM
Moc 2800
Rodzaj żelazka Żelazko parowe ze stopą ceramiczną
Pojemność zbiornika PZ 400 ml
Rodzaj stopy ceramiczna
Długość przewodu DP 2,5 m
Wyrzut pary 180 g/min
Funkcje FU Blokada kapania
Kolor KO Fioletowo-czarne
Gwarancja 24 miesiące
To Top