ZESTAW INGENIO RESOURCE 4 ELEMENTY · ORLEN VITAY

ZESTAW INGENIO RESOURCE 4 ELEMENTY

Czasowo niedostępne
Ułatwione gotowanie. Zestaw garnków Tefal Ingenio Resource L7659442 powstał po to, by ułatwić Ci codzienne gotowanie. Dzięki zakładanej i zdejmowanej rączce, sprawdzi się zarówno na kuchence, jak i w piekarniku oraz w lodówce. Oryginalna rączka to dużo więcej niż efektowny gadżet: wyposażona w 3-punktowy system bezpieczeństwa, może unieść ciężar do 10 kg. Ingenio Resource to Twój sposób na oszczędność czasu i energii w kuchni.
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.
 

Zestaw garnków Tefal Ingenio Resource L7659442 4 elementy

ikona

Ułatwione gotowanie

Zestaw garnków Tefal Ingenio Resource L7659442 powstał po to, by ułatwić Ci codzienne gotowanie. Dzięki zakładanej i zdejmowanej rączce, sprawdzi się zarówno na kuchence, jak i w piekarniku oraz w lodówce. Oryginalna rączka to dużo więcej niż efektowny gadżet: wyposażona w 3-punktowy system bezpieczeństwa, może unieść ciężar do 10 kg. Ingenio Resource to Twój sposób na oszczędność czasu i energii w kuchni.

 

Zestaw garnków Tefal Ingenio Resource L7659442 widok na garnek na kuchence z gotowym makaronem
ikona

Troska o środowisko naturalne

Naczynia Tefal to najwyższy wyraz troski o środowisko naturalne. Zestaw garnków Tefal Ingenio Resource L7659442 został w całości wykonany z recyklowanego aluminium, dlatego ich produkcja pochłania do 95% mniej energii w porównaniu do produkcji z użyciem nowego surowca. Dbałość o ekologię idzie w parze z najwyższą jakością i innowacyjnością.

 

Zestaw garnków Tefal Ingenio Resource L7659442 widok na garnki stojące na półce obok innych naczyń
ikona

Powłoka wzmocniona cząsteczkami tytanu

Specjalna powłoka wzmocniona cząsteczkami tytanu jest do 2x bardziej wytrzymała niż standardowa powłoka Tefal. Dodatkowo, grube dno Thermo-Fusion™ równomiernie rozprowadza ciepło wewnątrz naczynia, zwiększając efektywność gotowania. Ciesz się gotowaniem z zestawem garnków Tefal Ingenio Resource L7659442!

 

Zestaw garnków Tefal Ingenio Resource L7659442 widok na garnki od frontu i rączkę obok
ikona

Możliwość używania na każdej kuchence

Naczyń możesz bezpiecznie używać bez względu na rodzaj kuchenki (gazowa, elektryczna, ceramiczna czy indukcyjna). Zestaw garnków Tefal Ingenio Resource L7659442 nagrzewa się wyjątkowo szybko, a duża powierzchnia i odpowiednia grubość dna termofuzyjnego zapewniają równomierne rozprowadzanie ciepła. To gwarancja idealnie ugotowanych potraw.

 

Zestaw garnków Tefal Ingenio Resource L7659442 grafika przedstawiająca rodzaje kuchenek zgodnych z garnkami
Opis
Producent PRD Tefal
Materiał wykonania MKW Aluminium
Zawartość zestawu ZZW Garnek 16 cm, garnek 18 cm, garnek 20 cm, rączka
Pojemność PJM rondel 1,6 l, rondel 2,1 l, rondel 2,6 l
Możliwość mycia w zmywarce MMW Tak
Wskaźnik nagrzania WSN Tak
Nienagrzewające się uchwyty NNG Tak
Rodzaj kuchenek kompatybilnych RDK Kuchenka indukcyjna
Wymiary WM Garnek 16 cm, garnek 18 cm, garnek 20 cm
Waga WG 1.5 kg
Kolor KLR brązowy
Gwarancja 24 miesiące
Popularne w kategorii Garnki
To Top