Zraszacz wahadłowy AquaZoom compact Gardena 18708-20 · ORLEN VITAY
- 22%

Zraszacz wahadłowy AquaZoom compact Gardena 18708-20

W magazynie Wysyłamy w 24h
179,00 zł
139,00 zł lub 27 600 pkt
i
Sprawdź jak duży rabat mogą zapewnić Ci punkty VITAY.
Zraszacz wahadłowy Gardena AquaZoom compact 18708-20. Zraszacz wahadłowy AquaZoom compact od GARDENA oszczędzi Ci sporo wysiłku przy podlewaniu warzyw i rabat kwiatowych i zapewni wolny czas. A przy tym równomierne nawadnianie przez ten zraszacz wahadłowy sprawi, że rośliny i warzywa będą piękne i dorodne.
Płatność tylko punktami programu
lojalnościowego vitay.pl
- załóż konto vitay.pl
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.
 

Zraszacz wahadłowy Gardena AquaZoom compact 18708-20

ikona

Precyzyjne, równomierne i uniwersalne nawadnianie rabat kwiatowych i grządek.

Zraszacz wahadłowy AquaZoom compact od GARDENA oszczędzi Ci sporo wysiłku przy podlewaniu warzyw i rabat kwiatowych i zapewni wolny czas. A przy tym równomierne nawadnianie przez ten zraszacz wahadłowy sprawi, że rośliny i warzywa będą piękne i dorodne. Precyzyjne dysze zapobiegają tworzeniu kałuż. Wykorzystaj każdą chwilę lata. Zraszacz ma okrągłą podstawę, dzięki której zachowuje stabilność. Dzięki temu można go wygodnie ustawić pośród grządek i rabat, aby nawadniał rośliny wokoło. Model AquaZoom compact może nawadniać teren od 9 do 216 m². Suwak do regulacji umożliwia określenie zasięgu (od 3 do 18 metrów) oraz szerokości zraszania (od 3 do 12 metrów). Zastosowane wysokiej jakości materiały sprawiają, że możesz liczyć na gwarancję producenta na 5 lat (Made in Germany) oraz masz pewność, że ani mróz ani promieniowanie UV nie uszkodzą zraszacza GARDENA. Konserwacja produktu jest równie prosta, co jego obsługa. Dysze wykonano z miękkiego tworzywa, co zdecydowanie ułatwia ich czyszczenie. Wszelkie osady z kamienia można po prostu zetrzeć, przesuwając po nich palcami. Ponadto w przyłącze wodne wbudowano filtr wyłapujący cząsteczki zanieczyszczeń. Filtr łatwo się wyjmuje i płucze pod bieżącą wodą.

 

Zraszacz wahadłowy Gardena AquaZoom compact 18708-20 podczas podlewania
ikona

Dziecinne proste

Ręczne zmontowanie zraszacza wahadłowego Gardena AquaZoom compact i podłączenie węża wymaga jedynie kilku czynności. Pokrętła umożliwiają ustawienie zasięgu (3 - 18 metrów) oraz szerokości zraszania, która może wynosić od 3 do 12 metrów. Pokrętła regulacyjne umożliwiają także ograniczenie nawadniania do wyłącznie jednej strony. Regulacja przepływu wody pozwala precyzyjnie wyregulować działanie zraszacza.

 

Zraszacz wahadłowy Gardena AquaZoom compact 18708-20 zbliżenie na urządzenie
ikona

Zawsze ładnie i równomiernie

Dysze zraszacza wahadłowego Gardena AquaZoom zapewniają równomierne i bardzo precyzyjne nawadnianie rabat kwiatowych i grządek o wielkości od 9 do 216 m². Takie nawadnianie zapobiega także tworzeniu kałuż. Okrągła podstawa AquaZoom compact zapewnia mu stabilność w każdych warunkach.

 

Zraszacz wahadłowy Gardena AquaZoom compact 18708-20 podczas użytkowania
ikona

Czysty jak łza

Przyłącze wodne Gardena AquaZoom compact ma filtr zapobiegający przedostawaniu się cząsteczek zanieczyszczeń do wnętrza zraszacza wahadłowego. Filtr można wyjąć i łatwo oczyścić pod bieżącą wodą. Dysze wykonano z miękkiego tworzywa, dlatego aby je oczyścić, wystarczy przetrzeć je palcami. Czy to mróz, czy upalne lato, wytrzymałe tworzywo AquaZoom compact ochroni zraszacz wahadłowy przed niską temperaturą i promieniowaniem UV.

 

Zraszacz wahadłowy Gardena AquaZoom compact 18708-20 podłączanie
Opis
Producent PR Gardena
Materiał wykonania MW Tworzywo sztuczne
Kolor KO czarny
Regulacja strumienia RS Tak
Liczba strumieni LS 16
Dodatkowe informacje DI Ochrona przed mrozemPokrywany obszar 9-216 m²Zasięg 3 m - 18 m
Gwarancja GW 60 miesięcy
To Top