Alkomat elektrochemiczny Aisko BACscan® F55

W magazynie
339,00 zł lub 67 600 pkt
32,32 zł x 12 rat 1.2% RRSO
Sprawdź jak duży rabat mogą zapewnić Ci punkty VITAY.
i
BACscan® F55 jest wysokiej klasy urządzeniem zaprojektowanym z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach. Został wyposażony w sensor elektrochemiczny nowej generacji charakteryzujący się bardzo krótkimi czasami reakcji, długą żywotnością i wyjątkową precyzją pomiarów.
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.

Alkomat elektrochemiczny Aisko BACscan® F55

ikona

WYJĄTKOWA PRECYZJA

BACscan® F55 jest wysokiej klasy urządzeniem zaprojektowanym z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach. Został wyposażony w sensor elektrochemiczny nowej generacji charakteryzujący się bardzo krótkimi czasami reakcji, długą żywotnością i wyjątkową precyzją pomiarów. Alkomat rekomendowany jest dla użytkowników indywidualnych, którzy poszukują precyzyjnego oraz eleganckiego alkomatu. Może też służyć do wstępnej kontroli trzeźwości w małych, średnich i dużych firmach. • Precyzyjne ogniwo elektrochemiczne • Elegancki, biały wyświetlacz LED • Wysoka dokładność i powtarzalność wyników • Dwa tryby pomiarowe - automatyczny i manualny • Funkcja kontroli gotowości sensora do pomiaru • Krótki czas przygotowania do pracy • Nowoczesny i elegancji wygląd • 24 miesiące Darmowych Kalibracji • 10-letnia gwarancja

Alkomat elektrochemiczny Aisko BACscan® F55
ikona

JAKOŚĆ i STYL KLASY PREMIUM

Nowoczesna technologia pomiarowa zastosowana w alkomacie BACscan® F55 oparta jest na elektrochemicznym ogniwie nowej generacji, czyli takim jakie występuje w alkomatach policyjnych. Platynowy sensor charakteryzuje się większą precyzją pomiaru, dłuższą żywotnością i zwiększoną odpornością na zakłócenia procesu pomiarowego (powodowane np. przez dym papierosowy). Dodatkową zaletą są dłuższe odstępy między zalecanymi kalibracjami. Elegancki podświetlany wyświetlacz LED w kolorze białym z rozdzielczością w zakresie od 0.00 do 4.00‰, sprawia że wyniki są wyraźne i czytelne w odczycie, przedstawione z dokładnością do dwóch miejsc po przecinku. Funkcjonalność i prosta obsługa, przy użyciu jednego przycisku, sprawiają że korzystanie z alkomatu jest intuicyjne. Urządzenie oprócz automatycznego trybu pomiarowego umożliwia również wykonanie pomiaru w trybie manualnym. Tryb manualny może być wykorzystywany np. w przypadku, gdy badana osoba nie jest w stanie wydmuchać wymaganej ilości powietrza.

Alkomat elektrochemiczny Aisko BACscan® F55
ikona

GWARANCJA - PROGRAM DARMOWYCH KALIBRACJI

Alkomaty marki BACscan® objęte są 10-letnią gwarancją oraz 24- miesięcznym programem darmowych kalibracji. Oznacza to, że w przypadku zakupu alkomatu do celów prywatnych (zakup konsumencki) będzie on kalibrowany bezpłatnie i bez limitu, w okresie 24 miesięcy od daty zakupu.

Alkomat elektrochemiczny Aisko BACscan® F55
Opis
Sensor Elektrochemiczny nowej generacji
Zakres pomiaru 0.00 - 4.00‰
Jednostki pomiarowe ‰ (promile)
Rozdzielczość wskazań 0.01 ‰
Dokładność wskazań ±10% dla 1.00 ‰ w temp. 25°C
Czas wydechu ~ 5 sekund
Próg alarmowy 0.20‰
Warunki pracy 0 - 40°C, wilgotność < 95% RH
Warunki przechowywania -10 - 60°C, wilgotność < 95% RH
Baterie 2 x 1.5V DC baterie alkaliczne, typ AAA
Wyłączenie zasilania po 30 sekundach od wykonania pomiaru
Sygnalizacja rozładowania baterii tak
Zalecana kalibracja co 6 – 12 miesięcy lub po wykonaniu 500 pomiarów (w zależności, który warunek nastąpi wcześniej)
Wyświetlacz 3 cyfrowy LED, kolor biały
Wymiary 115 x 48 x 20 mm
Waga 68 g
Obudowa tworzywo ABS, odporne na uderzenia - kolor czarny, połysk
Zestaw zawiera urządzenie, 2 x AA baterie alkaliczne, 4 x ustniki wielorazowe, pokrowiec, instrukcję obsługi, kartę gwarancyjną
12 x 1.2%
Kwota kredytu
Pierwsza wpłata
Liczba rat
2 Liczba rat
x
0,00 zł Wysokość raty
%
%
%
%
%
%
Szczegóły finansowe wskazanej propozycji:
Całkowita kwota kredytu 500,00 zł
Całkowita kwota do zapłaty 0,00 zł
Całkowity koszt kredytu 0,00 zł
Prowizja 0,00 zł
Stopa oprocentowania stała 0,00 %
Odsetki 0,00 zł
RRSO 0,00 %
Rozwiń szczegóły
To Top