Alkomat PROMILER iSOBER 70 profesjonalny · ORLEN VITAY
- 100,00 zł

Alkomat PROMILER iSOBER 70 profesjonalny

W magazynie Wysyłamy w 24h
999,00 zł
899,00 zł lub 179 600 pkt
i
Sprawdź jak duży rabat mogą zapewnić Ci punkty VITAY.
Alkomat elektrochemiczny Promiler iSOBER 70. Z myślą o firmach. PROMILER iSOBER 70 to nowoczesny alkomat elektrochemiczny, który zaprojektowaliśmy z myślą o użytkowaniu przez firmy oraz przez wymagających klientów indywidualnych.
Płatność tylko punktami programu
lojalnościowego vitay.pl
- załóż konto vitay.pl
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.
 

Alkomat elektrochemiczny Promiler iSOBER 70

ikona

Z myśla o firmach

PROMILER iSOBER 70 to nowoczesny alkomat elektrochemiczny, który zaprojektowaliśmy z myślą o użytkowaniu przez firmy oraz przez wymagających klientów indywidualnych. Urządzenie posiada CERTYFIKAT PN-EN 15964. Ponadto urządzenie zostało wyposażone w platynowy sensor elektrochemiczny Qmol 4.0 o bardzo dużej powierzchni czynnej. W połączeniu z wysokiej klasy podzespołami, zapewnia on niezrównaną precyzję pomiarową oraz niski współczynnik MPE wyniku.

 

Alkomat elektrochemiczny Promiler iSOBER 70 - sensor Qmol 4.0
ikona

Niski Współczynnik MPE

MPE określa maksymalny dopuszczalny błąd pomiaru. W przypadku alkomatu PROMILER iSOBER 70 współczynnik MPE wynosi zaledwie 7% odchylenia od wyniku. Ponadto Rozbudowany system zabezpieczeń nieustannie czuwa nad parametrami pracy urządzenia oraz nad przebiegiem pomiaru – uniemożliwiając próby oszukania alkomatu (np. poprzez wciąganie powietrza zamiast wdmuchiwania). Jest to szczególnie istotne gdy urządzenie ma służyć np. do kontroli pracowników.

 

Alkomat elektrochemiczny Promiler iSOBER 70 - czujnik skierowany na manekina
ikona

Zaawansowane rozwiązania dla służb

Bardzo wysoka precyzja, powtarzalność wyników i niewrażliwość na próby zmanipulowania pomiaru. Te trzy kluczowe parametry pozwalają mu być stosowanym przez policję, co zostało potwierdzone certyfikacją PROMILER iSOBER 70 na normę PN-EN 15964, która jest przeznaczona do oceny „urządzeń zaprojektowanych dla służb egzekwujących prawo”. Po prostu alkomat elektrochemiczny sprawdzi się nawet w ekstremalnych warunkach. Ponadto PROMILER iSOBER 70 to najtańsze urządzenie PROMILER posiadające certyfikaty EN-PN15964 i jest odpowiedzią na potrzeby zgłaszane od lat przez naszych Klientów oczekujących przystępnego cenowo rozwiązania spełniającego jednocześnie najwyższe wymagania. Certyfikacja na normę PN-EN15964 jest niezwykle wymagająca i czasochłonna – badanie trwa ponad rok i gwarantuje, że urządzenie zachowuje swoje wysokie parametry przez minimum 12 miesięcy (12 m-cy to interwał kalibracyjny dla iSOBER 70).

 

Alkomat elektrochemiczny Promiler iSOBER 70 manekin w mundurze
ikona

Zaawansowana technologia

Dobór wysokiej klasy komponentów przy zastosowaniu zaawansowanej technologii notuje alkomat elektrochemiczny Promiler iSOBER 70 w czołówce urządzeń profesjonalnych do badań stężenia alkoholu w wydychanym powietrzu. Rozbudowane menu umożliwia sprawdzenie zapisanych pomiarów, sprawdzenie ostatniej daty kalibracji, liczby wykonanych testów oraz ustawienie daty i kodu PIN zabezpieczającego urządzenie. Ponadto iSOBER 70 umożliwia zabezpieczenie menu indywidualnym kodem dostępu (PIN), co jest szczególnie ważne w firmach gdzie zaufanie menedżera do operatora alkomatu jest ograniczone – osoba niepowołana nie zmieni parametrów pracy alkomatu ani nie usunie wyników pomiarów.

 

Alkomat elektrochemiczny Promiler iSOBER 70 bez obudowy na białym tle
Opis
Producent PR Promiler
Rodzaj czujnika sensor elektrochemiczny
Ekran LCD
Dokładność wyniku [‰] +/- 0.05‰
Zakres pomiaru ZP 0.000-4.000 ‰
Możliwość kalibracji MK Tak
Wymaga Ustnika WU Tak
Liczba ustników w komplecie LU 2 szt.
Czas przygotowania do pracy 5/7 s
Zasilanie ZA Bateryjne
Wysokość WS 105 mm
Szerokość SZ 51 mm
Głębokość GŁ 18,2 mm
Waga WG 64 g
Gwarancja 24 miesiące
Informacje dodatkowe ID Interwał kalibracji: co 12 m-cy lub 1000 pomiarów
To Top