Alkomat Xblitz Spirit elektroniczny · ORLEN VITAY
- 20%

Alkomat Xblitz Spirit elektroniczny

W magazynie Wysyłamy w 24h
149,00 zł
118,00 zł lub 23 400 pkt
i
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 109,00 zł Cena minimalna produktu z okresu ostatnich 30 dni
Sprawdź jak duży rabat mogą zapewnić Ci punkty VITAY.
Xblitz SPIRIT DESIGNXblitz Spirit to niewielki alkomat elektroniczny, który zachwyca już samym wyglądem. Urządzenie zostało wykonany na bazie znakomitej jakości tworzyw sztucznych z połyskującym panelem przednim. Bardzo wyraźny wyświetlacz alkomatu podaje ilość wykonanych już testów, czas nagrzewania sensora, komunikaty i wynik badania.
Płatność tylko punktami programu
lojalnościowego vitay.pl
- załóż konto vitay.pl
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.

Xblitz SPIRIT DESIGNXblitz Spirit to niewielki alkomat elektroniczny, który zachwyca już samym wyglądem. Urządzenie zostało wykonany na bazie znakomitej jakości tworzyw sztucznych z połyskującym panelem przednim. Bardzo wyraźny wyświetlacz alkomatu podaje ilość wykonanych już testów, czas nagrzewania sensora, komunikaty i wynik badania. BEZPIECZEŃSTWOZ alkomatem elektronicznym Xblitz Spirit nie musisz martwić się, czy dzień po zakrapianej imprezie jesteś w stanie prowadzić. Dzięki temu urządzeniu, wystarczy dmuchnąć w ustnik by mieć pewność, czy prowadzenie auta jest bezpieczne czy też lepiej pojechać do pracy autobusem. Xblitz Spirit zapewnia pomiary pewniejsze i trafniejsze, niż darmowe alkomaty internetowe które obliczają ilość alkoholu we krwi w oparciu o podane przez ciebie informacje. BEZPŁATNA KALIBRACJAW trosce o klienta, w pakiecie z urządzeniem dołączony jest rok darmowych kalibracji. Aby zapewnić jak największą precyzję pomiaru, kalibracji alkomatu elektronicznego Xblitz Spirit należy dokonywać raz na 500 pomiarów, lub co 6 miesięcy. PROSTA OBSŁUGAAlkomat elektroniczny Xblitz Spirit został zaprojektowany z myślą o wygodzie użytkowania. Urządzenie jest poręczne i łatwe w użyciu - aby pobrać pomiar wystarczy je włączyć, odczekać około 40 sekund i kazać osobie kontrolowanej dmuchnąć w ustnik urządzenia. GOTOWY DO UŻYCIAW zestawie z alkomatem elektronicznym Xblitz Spirit otrzymujesz nie tylko urządzenie, ale również zestaw baterii, 5 ustników oraz instrukcję. Dzięki temu, możesz rozpocząć korzystanie z urządzenia niemal od razu po wyciągnięciu go z pudełka.

Opis
Producent PR Xblitz
Rodzaj czujnika Półprzewodnikowy
Ekran Tak
Dokładność wyniku [‰] +- 0.08% BAC
Zakres pomiaru ZP 0,00 ~ 2,00 ‰
Możliwość kalibracji MK Tak
Wymaga Ustnika WU Tak
Liczba ustników w komplecie LU 5
Czas przygotowania do pracy 40 sekund
Zasilanie ZA Bateryjne
Wysokość WS 123 mm
Szerokość SZ 44 mm
Głębokość GŁ 19 mm
Waga WG 95 g
Gwarancja 60 miesięcy
Informacje dodatkowe ID Zawartość zestawu: Alkomat Xblitz Spirit x1, baterie x1 kpl, ustniki x5, instrukcja obsługi x1
Popularne w kategorii Oferta wakacyjna
To Top