Alkomat Xblitz Spirit elektroniczny

Czasowo niedostępne
Xblitz SPIRIT DESIGNXblitz Spirit to niewielki alkomat elektroniczny, który zachwyca już samym wyglądem. Urządzenie zostało wykonany na bazie znakomitej jakości tworzyw sztucznych z połyskującym panelem przednim. Bardzo wyraźny wyświetlacz alkomatu podaje ilość wykonanych już testów, czas nagrzewania sensora, komunikaty i wynik badania.
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.

Xblitz SPIRIT DESIGNXblitz Spirit to niewielki alkomat elektroniczny, który zachwyca już samym wyglądem. Urządzenie zostało wykonany na bazie znakomitej jakości tworzyw sztucznych z połyskującym panelem przednim. Bardzo wyraźny wyświetlacz alkomatu podaje ilość wykonanych już testów, czas nagrzewania sensora, komunikaty i wynik badania. BEZPIECZEŃSTWOZ alkomatem elektronicznym Xblitz Spirit nie musisz martwić się, czy dzień po zakrapianej imprezie jesteś w stanie prowadzić. Dzięki temu urządzeniu, wystarczy dmuchnąć w ustnik by mieć pewność, czy prowadzenie auta jest bezpieczne czy też lepiej pojechać do pracy autobusem. Xblitz Spirit zapewnia pomiary pewniejsze i trafniejsze, niż darmowe alkomaty internetowe które obliczają ilość alkoholu we krwi w oparciu o podane przez ciebie informacje. BEZPŁATNA KALIBRACJAW trosce o klienta, w pakiecie z urządzeniem dołączony jest rok darmowych kalibracji. Aby zapewnić jak największą precyzję pomiaru, kalibracji alkomatu elektronicznego Xblitz Spirit należy dokonywać raz na 500 pomiarów, lub co 6 miesięcy. PROSTA OBSŁUGAAlkomat elektroniczny Xblitz Spirit został zaprojektowany z myślą o wygodzie użytkowania. Urządzenie jest poręczne i łatwe w użyciu - aby pobrać pomiar wystarczy je włączyć, odczekać około 40 sekund i kazać osobie kontrolowanej dmuchnąć w ustnik urządzenia. GOTOWY DO UŻYCIAW zestawie z alkomatem elektronicznym Xblitz Spirit otrzymujesz nie tylko urządzenie, ale również zestaw baterii, 5 ustników oraz instrukcję. Dzięki temu, możesz rozpocząć korzystanie z urządzenia niemal od razu po wyciągnięciu go z pudełka.

Opis
Producent PR Xblitz
Rodzaj czujnika Półprzewodnikowy
Ekran Tak
Dokładność wyniku [‰] +- 0.08% BAC
Zakres pomiaru ZP 0,00 ~ 2,00 ‰
Możliwość kalibracji MK Tak
Wymaga Ustnika WU Tak
Liczba ustników w komplecie LU 5
Czas przygotowania do pracy 40 sekund
Zasilanie ZA Bateryjne
Wysokość WS 123 mm
Szerokość SZ 44 mm
Głębokość GŁ 19 mm
Waga WG 95 g
Gwarancja 60 miesięcy
Informacje dodatkowe ID Zawartość zestawu: Alkomat Xblitz Spirit x1, baterie x1 kpl, ustniki x5, instrukcja obsługi x1
To Top