- 16%

Termos Gerlach AMBIENTE 1L

W magazynie
99,00 zł lub 19 600 pkt
Promocja obowiązuje w dniach: od 09.04.2024 do 30.04.2024
Cena bezpośrednio przed obniżką: 119,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 119,00 zł Cena minimalna produktu z okresu ostatnich 30 dni
Sprawdź jak duży rabat mogą zapewnić Ci punkty VITAY.
i

Minimalistyczny stalowy termos z linii Ambiente został zaprojektowany po to, aby móc cieszyć się swoim ulubionym napojem w dowolnym miejscu na świecie.

Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.

Termos AMBIENTE 1L

ikona

OUTDOOR W WERSJI GLAMOUR

Minimalistyczny stalowy termos z linii Ambiente został zaprojektowany po to, aby móc cieszyć się swoim ulubionym napojem w dowolnym miejscu na świecie. Dzięki jego budowie oraz doskonałej szczelności utrzymuje odpowiednią temperaturę przez wiele godzin. Można go zabrać ze sobą w podróż, do samochodu, na wycieczkę rowerową, górskie wędrówki, piknik, do pracy w biurze czy na siłownię. Termos został wykonany z wysokiej jakości stali nierdzewnej z efektem szczotkowania. Charakteryzuje go wytrzymałość oraz odporność na korozję i uszkodzenia.

zdjęcie produktu
ikona

STYL I WYGODA

Podwójne ścianki „double wall" stanowią doskonałą izolację, tworzą próżnię i chronią przed oparzeniem. Ciepłe napoje mogą utrzymywać w nim swoją temperaturę aż do 12 godzin, a zimne do 6 godzin. Termos został wyposażony również w poręczny kubek oraz system odblokowania przepływu cieczy „quick click”. Zastosowanie takiego rozwiązania zapewnia wygodę podczas otwierania i nalewania napoju. Produkt nie zawiera szkodliwych substancji (w tym PTFE, BPA), jest w pełni bezpieczny dla zdrowia i środowiska.

zdjęcie produktu
Opis
Producent Gerlach
Marka Gerlach
Linia produktu Ambiente
To Top