Smartwatch Apple Watch Series 8 księżycowa poświata

Czasowo niedostępne

Smartwatch Apple Watch Series 8 Doskonale domknięty dizajn doskonały Smartwatch Apple Watch Series 8 45 mm północ olśniewa dużym niegasnącym wyświetlaczem. Jego ramki są tak wąskie, że ekran sięga aż do krawędzi koperty, idealnie wpisując się w jej kształt.

Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.
 

Smartwatch Apple Watch Series 8 45 mm północ

ikona

Doskonale domknięty dizajn doskonały

Smartwatch Apple Watch Series 8 45 mm północ olśniewa dużym niegasnącym wyświetlaczem. Jego ramki są tak wąskie, że ekran sięga aż do krawędzi koperty, idealnie wpisując się w jej kształt.

 

Smartwatch Apple Watch Series 8 GPS + Cellular 45 mm północ bokiem
ikona

Niegasnący wyświetlacz Retina. Dużo widać. Żeby dużo zdziałać

Jasny, niegasnący wyświetlacz w smartwatchu Apple Watch Series 8  45 mm północ sprawia, że szczegółowe tarcze są czytelne i wyglądają zachwycająco nawet na opuszczonym nadgarstku. Na większym ekranie mieszczą się wszystkie Twoje ulubione komplikacje. A pisanie i nawigowanie stuknięciami lub machnięciami to prawdziwa przyjemność.

 

Smartwatch Apple Watch Series 8 GPS + Cellular 45 mm północ tarcze frontem
ikona

Twardszy od twardych

Innowacyjny, sięgający krawędzi koperty niegasnący wyświetlacz olśniewa nie tylko urodą, ale i trwałością. Jego grube przednie szkło, solidna konstrukcja i stabilna płaska podstawa sprawiają, że smartwatch Apple Watch Series 8 45 mm północ wyjątkowo odporny na pęknięcia.

 

Smartwatch Apple Watch Series 8 GPS + Cellular 45 mm północ bok
ikona

Na zdrowiej

Im więcej wiesz o swoim zdrowiu, tym skuteczniej możesz się o nie zatroszczyć. A potężne czujniki zdrowotne w smartwatchu Apple Watch Series 8 45 mm północ pomogą Ci w tym, dostarczając istotnych informacji.

 

Smartwatch Apple Watch Series 8 GPS + Cellular 45 mm północ pomiar
ikona

Przedstawiamy monitorowanie temperatury

Dla pełnej wiedzy o cyklu. Smartwatch Apple Watch Series 8 45 mm północ ma nowy, innowacyjny czujnik, który monitoruje temperaturę, gdy śpisz, odnotowując jej zmiany. Śledzenie cyklu analizuje dane, by na ich podstawie wyznaczać prawdopodobny czas ostatniej owulacji. Informacje te mogą pomóc w planowaniu rodziny. A w połączeniu z danymi o tętnie i zarejestrowanymi obserwacjami cyklu pozwalają zbudować jego bardziej szczegółowy obraz.

 

Smartwatch Apple Watch Series 8 GPS + Cellular 45 mm północ czujnik
ikona

Przewidywanie dni cyklu. Mniej niewiadomych

Dzięki smartwatchowi Apple Watch Series 8  45 mm północ otrzymujesz trafniejsze prognozy dotyczące miesiączki, oparte na pomiarach temperatury z nadgarstka. Oraz powiadomienia o możliwych zaburzeniach cyklu, takich jak plamienie lub przedłużone krwawienie, jeśli wskazują na to wprowadzone przez Ciebie dane. Historię cyklu możesz udostępnić lekarzowi, żeby uzyskać fachową poradę.

 

Smartwatch Apple Watch Series 8 GPS + Cellular 45 mm północ kalendarzyk menstruacyjny
ikona

Asystent snu

Apka Sen w smartwatchu Apple Watch Series 8  45 mm północ nie tylko śledzi, ile czasu udało Ci się przespać. Wie również, ile trwały fazy REM, bazowa i głęboka Twojego snu. I kiedy coś Cię wybudzało.

 

Smartwatch Apple Watch Series 8 GPS + Cellular 45 mm północ monitor snu
ikona

EKG w każdej chwili

Smartwatch Apple Watch Series 8 45 mm północ z apką EKG pozwala na uzyskanie pomiarów podobnych do elektrokardiogramu jednoodprowadzeniowego.

 

Smartwatch Apple Watch Series 8 GPS + Cellular 45 mm północ EKG
ikona

Pomiar natlenienia krwi

Zapierająca dech innowacja. Smartwatch Apple Watch Series 8 45 mm północ wyposażono w wyjątkowy czujnik i apkę, które mierzą natlenienie krwi na żądanie oraz w tle. Całą dobę.

 

Smartwatch Apple Watch Series 8 GPS + Cellular 45 mm północ pomiar natlenienia
ikona

Leki i witaminy jak w zegarku

Apka Leki w smartwatchu Apple Watch Series 8 45 mm północ pomaga wygodnie i dyskretnie śledzić zażywanie lekarstw, witamin i suplementów. Przy pomocy Apple Watch łatwo odnotujesz ich przyjęcie.

 

Smartwatch Apple Watch Series 8 GPS + Cellular 45 mm północ aplikacja leki
ikona

Mamy nadzieję, że ta inno­wacja nie będzie Ci nigdy potrzebna

Teraz smartwatch Apple Watch Series 8  45 mm północ potrafi rozpoznać zderzenia samochodowe z Twoim udziałem. Funkcja Wykrywanie wypadków łączy się wtedy automatycznie ze służbami ratowniczymi i przekazuje dyspozytorom Twoje położenie. A także powiadamia kontakty alarmowe2. Wykrywanie wypadków to nowość na Apple Watch. Wykorzystuje akcelerometr dużych przyspieszeń, żyroskop z szerokim zakresem dynamicznym, mikrofon, barometr, GPS i zaawansowany algorytm fuzji czujników oparty na analizie miliona godzin danych z prawdziwych zderzeń samochodowych.

 

Smartwatch Apple Watch Series 8 GPS + Cellular 45 mm północ wzywanie pomocy
ikona

Nowe sposoby na treningi. Nowe rekordy do pobicia

Siła, serwis, stepper – powiedz, na co masz ochotę, a w ulepszonej apce Trening znajdą się na to ćwiczenia. Ponadto w nowych widokach treningu od razu zauważysz więcej zaawansowanych wskaźników, takich jak strefy tętna czy spersonalizowane interwały idealne do budowania formy. Strefy treningowe są obliczane automatycznie i personalizowane na podstawie Twoich danych zdrowotnych. Można je też tworzyć ręcznie na smartwatch Apple Watch Series 8 45 mm północ.

 

Smartwatch Apple Watch Series 8 GPS + Cellular 45 mm północ różne wersje kolorystyczne frontem
ikona

Personalizuj trening

Możesz dopasować interwały ćwiczenia i odpoczynku do swojego stylu trenowania. I dostawać alerty dotyczące tempa, tętna, kadencji i mocy. Jak sobie ustawisz smartwatch Apple Watch Series 8 45 mm północ, tak się wyrzeźbisz. Jeśli do Twoich ulubionych treningów należą biegi plenerowe lub jazda na rowerze i chcesz pościgać się ze sobą, otrzymywane na bieżąco powiadomienia pomogą Ci pobić Twój ostatni lub najlepszy wynik.

 

Smartwatch Apple Watch Series 8 GPS + Cellular 45 mm północ mapa
ikona

W bliższym kontakcie ze wszystkim, co ważne

Dzięki Konfiguracji rodzinnej możesz sparować ze swoim iPhonem zegarki bliskich, którzy nie mają iPhone’a. Smartwatch Apple Watch Series 8  45 mm północ z dostępem do dziesiątek tysięcy apek w App Store pomoże Ci we wszystkim, co zechcesz zrobić. Zaprojektuj własną tarczę za pomocą komplikacji dopasowanych do Twoich zainteresowań. A może tarcza Nike? Teraz są dostępne dla wszystkich.

 

Smartwatch Apple Watch Series 8 GPS + Cellular 45 mm północ frontem
Opis
Producent PR Apple
Rodzaj wyświetlacza Retina OLED LTPO
Wbudowana pamięć 32 GB
Wejście karty pamięci Nie
Komunikacja Bluetooth
Pulsoksymetr Tak
Wodoszczelność Tak; 50 m
Funkcje FU Monitorowanie temperatury
Mikrofon Tak
Transmisja danych Tak
Wbudowane czujniki Akcelerometr
Wysokość koperty WS 41 mm
Szerokość koperty SZ 38 mm
Grubość koperty GK 10,7 mm
Kolor Północ
Waga WG 51,5 g
Gwarancja 12 miesięcy
Informacje dodatkowe ID Wbudowany głośnik
To Top