Multitool GERBER ARMBAR DRIVE ONYX · ORLEN VITAY

Multitool GERBER ARMBAR DRIVE ONYX

W magazynie
149,00 zł lub 29 600 pkt
Sprawdź jak duży rabat mogą zapewnić Ci punkty VITAY.
i
ArmBar Drive Onyx – wielofunkcyjny scyzoryk w wersji z ramieniem pod wymienne bity. W zestawie 7 narzędzi. Niewielka waga pozwala na noszenie go przy sobie w czasie użytku codziennego.
Płatność tylko punktami programu
lojalnościowego vitay.pl
- załóż konto vitay.pl
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.

Multitool GERBER ARMBAR DRIVE ONYX

ikona

WSZECHSTRONNY SCYZORYK Z 7 NARZĘDZIAMI

ArmBar Drive Onyx – wielofunkcyjny scyzoryk w wersji z ramieniem pod wymienne bity. W zestawie 7 narzędzi. Niewielka waga pozwala na noszenie go przy sobie w czasie użytku codziennego. Długie ostrze 63mm, wykonane zostało ze stali 5Cr15MoV. Okładzina boczna w kolorze Onyx.

zdjęcie produktu
ikona

TRWAŁY I PORĘCZNY

Scyzoryk jest lekki, poręczny i wszechstronny. Posiada uniwersalne bity. Starannie wykonany z wysokiej jakości materiałów. Trwały i uniwersalny – przyda się na biwaku, w lesie, samochodzie, czy podczas niewielkich napraw. Łom / Otwieracz do butelek / Młotek / Dwustronny sterownik bitów / Szydło / Nożyce / Zwykłe ostrze noża

Multitool ARMBAR DRIVE ONYX GERBER
Opis
Producent Fiskars
Marka Gerber
Rodzaj Akcesoria turystyczne
Materiał stal
Ilość narzędzi 7
Kolor ciemnoszary, srebrny
Długość całości 16,51 cm
Długość po złożeniu 9,14 cm
Długość ostrza 6,3 cm
Waga 87,89g
Ilość narzędzi 7 1) Łom 2) Otwieracz do butelek 3) Młotek 4) Dwustronny sterownik bitów 5) Szydło 6) Nożyce 7) Zwykłe ostrze noża
To Top